تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
شنبه 8 بهمن 1401.
تاریخ شمسی :
السبت 7 رجب 1444.
تاریخ قمری :
Jan 28 2023.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

آنچه در شورای ترافیک گذشت

به گزارش باران کویر، جلسه کارگروه ترافیک گناباد امروز پنجشنبه 18شهریور در محل فرمانداری برگزار شد. در این جلسه همه مسائل و مشکلات توسط مسئولین مربوطه به نقد و بررسی  گذاشته شد

و راهکارهایی برای طرح ترافیکی شهرستان  پیشنهاد داده  شد. که  از این میان می توان به نصب تابلو و پلاک در امتداد جاده ها و نصب چراغ بخصوص در شهر و جاده هایی که احتمال تصادفات زیاد است هر چند هزینه سنگینی و مشکلات فراوان دارد و سرعت گیرهایی را که در نقاط ورودی پی ریزی شود و وضعیت جاده و تصادف های جاده کریمون کاخک و نقل و انتقالات مدارس و مهد ها اشاره کرد.
فرماندار  گناباد گفت: در مورد کریموی کاخک؛ امسال از اعتبارات مالی 180 میلیون تومانی که ابلاغ شده است؛ 140 میلیون اختصاص داده خواهد شد. مسئولین خراسان جنوبی ( بخصوص سرایان) و گناباد پیگیری لازم را برای تردد بیشتر و از جاده بین شهری استفاده بهتری کرد با هزینه های هر چند سنگین به بهسازی دست یافت.
نبی پور افزود: دستگاههای اداری نسبت به ترافیک و تصادفات بیشتر متمرکز شوند؛ و کارشناسان بررسی های ممکن را در مورد تصادفات انجام دهند؛ و در راستای کاهش تصادفات؛ دستگاههای اداری  را وارد کنند.
نتیجه هر تصادف، انسان معلول یا گاهی فوت به همراه دارد؛ برای این تصادف، انسان باید هزینه هایی را چه از طرف دولت و چه از سوی شخص صدمه دیده باید قبول کند. پس دستگاههای اداری با دقت و حساسیت پیگیری نمایند؛ که از تصادفات زنجیره ای پیشگیری کنند و با حداقل هزینه؛ هزینه ها را از مردم و دولت گرفته شود.
در سال گذشته آمار کم کاری، کارگروه ترافیک را نشان می دهد که دلیل در نیمه اول مدیریت جابجا شده اند و در نیمه دوم انتخابات  صورت گرفته است. مهم تعداد جلسات نیست بلکه خروجی این نشست ها است؛ که چه می باشد؟ نه این که وقت مسئولین گرفته شود و نتایج خوبی در برنداشته باشد.
وی در ادامه گفت: جلسات را از نظر نظم و پیگیری مصوبات باید جدی گرفت؛ همکاری هر دستگاهی که در حوزه ای صورت می گیرد هزینه ای برای مسئول زیر ربط دارد و باید در حوزه اختیارات خود مسئولیت های مربوط را پذیرفت و مشکلات را آن حوزه را بر عهده گرفت و نسبت به رفع آن اقدامات شود.
ایام آغاز مدارس در سطح شهر ها حتما یکی از مصوبات، موضوع آموزش سرویس ها باشد اگر نیروی انتظامی این کار را برعهده بگیرند؛ حتما این کار هماهنگ خواهد شد یا اگر قطعی نشود در هفته آخر، جلسه ای یک ساعته برگزار خواهد شد.
علایم راهنمایی در اطراف مدارس باید نصب شود؛ گزارش به شهرداری ها اعلام خواهد شد؛ شهرداری ها موظف نواقص را رفع و اصلاح نمایند و اقدامات لازم را در سطح شهر صورت گیرد.
با همکاری و تدبیر دستگاهها در سطح شهرستان مشکلات رفع رجوع شود و یا مشکلات، حداقل شود.
 محور این کارگروه درواقع پیشگیری است یعنی پیشگیری از ایجاد هزینه و تصادفات و... می باشد. موانع قانونی ایجاد شده به اطلاع  مردم رسیده شود.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند