تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
شنبه 31 فروردين 1398.
تاریخ شمسی :
السبت 15 شعبان 1440.
تاریخ قمری :
Apr 20 2019.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

استقرار اورژانس اجتماعی در باغ ملی گناباد

علی ایزدیار، با بیان این مطلب گفت: هدف از اجرای این برنامه معرفی خدمات، وظایف، فعالیت ها و گروه های هدف اورژانس اجتماعی به مردم است.

وی با اشاره به 104 تماس مرتبط مردم به اورژانس اجتماعی در سه ماهه اول سال جاری ، افزود: بعضی از تماس های مردم به خط 123 غیرمرتبط با فعالیت ها و وظایف اورژانس اجتماعی بوده و بر همان اساس نیاز است که در این زمینه به مردم اطلاع رسانی لازم صورت پذیرد.

سرپرست اورژانس اجتماعی گناباد ادامه داد: چنانچه مردم و همشهریان عزیز در خصوص فعالیت های اورژانس اجتماعی سؤال، پیشنهاد، انتقاد و موردی داشته باشند می توانند با شماره گیری 123 با همکارانم درمیان بگذارند.

وی همچنین به شعار هفته بهزیستی اشاره و تصریح کرد: آسیب های اجتماعی در چند دهه اخیر در همه جوامع گسترش یافته و باعث به وجود آمدن مشکلات فراوانی برای خانواده ها و جوامع شده است لذا بایستی در زمینه تحقق شعار این هفته که «بالندگی و صیانت اجتماعی با توسعه به زیستن» است تلاش شود.

ایزدیار خاطرنشان کرد: اگر آسیب های اجتماعی در بطن خانواده ها و جامعه رسوخ کند باعث اختلال در کار دولت ها و افزایش هزینه ها می گردد.

وی با بیان اینکه در سه ماهه اول سال جاری 164 نفر به تیم سیار اورژانس اجتماعی مراجعه نموده اند ، اظهار کرد: همچنین در این مدت 41 زوج برای بحث طلاق مراجعه نموده که پس از ارائه مشاوره و انجام امور مددکاری، تاکنون 7 زوج سازش نموده و الباقی پرونده ها نیز در دست اقدام است.

سرپرست اورژانس اجتماعی گناباد همچنین اذعان کرد: در بخش مداخله در بحران اقدام به خودکشی، کودک آزاری و همسرآزاری از جمله آسیب های اجتماعی است که بیشترین سهم را دارد.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد