تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
سه شنبه 29 بهمن 1398.
تاریخ شمسی :
الثلاثاء 24 جماد ثاني 1441.
تاریخ قمری :
Feb 18 2020.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

از مجروحیت مأمور وظیفه به دست سارقان آب تا کشف تریاک در ساک دستی

به گزارش خبرگزاری فارس از تربت حیدریه به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی در پی شکایات متعدد اهالی روستای «اومی» مبنی بر برداشت غیرقانونی آب قنات روستا توسط عده‌ای سودجو، سه شنبه هفته گذشته مأمور واحد گشت و بازرسی امور آب تریت حیدریه با اخذ مجوز قضایی ضمن حضور در محل برداشت غیرمجاز آب به متخلفان تذکرات لازم را داده و ادوات برداشت غیرمجاز آب را ضبط کردند.

 

این گزارش حاکی است روز چهارشنبه «محسن علی اکبری»  مأمور گشت و بازرسی امور آب تربت حیدریه اطلاع یافت که متخلفان با وجود اخطارهای قانونی مجددا اقدام به برداشت غیرقانونی آب در مسیر قنات تا روستای «اومی» کرده اند.

روستای «اومی» از توابع بخش مرکزی تریت حیدریه است و براساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال ۹۵ دارای حدود ۷۰۰ نفر جمعیت در قالب ۲۵۰ خانوار است، شغل اصلی این تعداد خانوار، کشاورزی است که آب آن از طریق قنات روستا تأمین می شود.

«محسن علی اکبری» مأمور وظیفه شناس بلافاصله به محل اعزام و مشاهده می‌کند که متخلفان در حال برداشت غیرقانونی آب و انتقال و فروش آن به افراد غیر در مناطق دیگر هستند.

«علی اکبری» طبق وظیفه قانونی طی تماس با نیروی انتظامی اقدام به جمع آوری پمپ و دیگر وسایل برداشت غیرمجاز آب می‌کند اما متخلفان که از فروش غیرقانونی آب به سود سرشاری رسیده بودند با سلاح سرد به مأمور واحد گشت و بازرسی حمله و وی را با چاقو مورد ضرب و شتم قرار می‌دهند.

«محسن علی اکبری» در پی این درگیری مجروح به بیمارستان منتقل شده و تحت عمل جراحی قرار می‌گیرد.

«محسن علی اکبری» در حالی که در بیمارستان بستری بود، گفت: سه شنبه هفته گذشته در پی شکایاتی که اهالی روستای «اومی» انجام داده بودند به محل اعزام شدم و در آنجا مشاهده کردم متخلفان در مسیر آب قنات و رودخانه استخری ایجاد کرده و توسط پمپ آب را به تانکرها منتقل و به نقاط دیگری می‌بردند و می‌فروختند. همان روز وسایل کار را ضبط کردیم اما روز بعد که مجدد برای سرکشی رفته بودم، مشاهده کردم که هنوز در حال برداشت غیرقانونی آب هستند و ۱۵ دستگاه تانکر هم در حال آبگیری بودند. بلافاصله با نیروی انتظامی تماس گرفتم اما متخلفان با چاقو به من حمله ور شدند که از ناحیه دست مجروح شدم.

این گزارش حاکی است با قطع ید از متخلفان، اکنون آب قنات و رودخانه که حق طبیعی کشاورزان روستای «اومی» است در اختیار آنها قرار گرفته است.

کشف ۴۰ کیلوگرم تریاک در قوچان

به گزارش خبرگزاری فارس از قوچان، سرهنگ قدیر مصرخانی گفت: در پی کسب خبری مبنی بر توزیع گسترده موادمخدر، پیگیری موضوع در دستور کار تیمی از مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

 فرمانده انتظامی قوچان بیان کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر  پس از چند روز تحقیقات میدانی و اطمینان از صحت موضوع با هماهنگی مقام قضایی در اقدامی ضربتی وارد عمل شده و دو نفر را در این خصوص دستگیر کردند.

وی افزود: مأموران در بازرسی از مخفیگاه افراد دستگیر شده مقدار۴۰کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک را کشف کردند.

مصرخانی ادامه داد: متهمان دستگیرشده پس از تشکیل پرونده مقدماتی به منظور سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

کشف بیش از 10 کیلو تریاک در کلات 

 به گزارش خبرگزای فارس از کلات به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سیدخلیل شفائی گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی سودجو در امر قاچاق موادمخدر در این شهرستان، پیگیری موضوع در دستور کار مأموران کلانتری مرکزی این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان کلات بیان کرد: مأموران با اشراف اطلاعاتی و تحقیقات به عمل آمده متهم را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی این فرد را در عملیاتی ضربتی دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهش 10 کیلو و 500 گرم تریاک کشف کردند.

وی افزود: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی به منظور سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

کشف 6 کیلو تریاک از قاچاقچی مسافرنما در گناباد 

به گزارش خبرگزاری فارس از گناباد به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، قربانعلی قربانی در تشریح این خبر گفت: مأموران انتظامی ایستگاه بازرسی شهید سالاری این فرماندهی حین کنترل خودروهای عبوری به مسافر یک دستگاه اتوبوس مشکوک شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان گناباد اظهار کرد: مأموران در بازرسی از وسایل همراه این فرد مقدار 6 کیلوگرم تریاک را که به طرز ماهرانه‌ای در ساک دستی اش جاساز شده بود،کشف کردند.

وی خاطرنشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی به منظور سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد