تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
سه شنبه 29 بهمن 1398.
تاریخ شمسی :
الثلاثاء 24 جماد ثاني 1441.
تاریخ قمری :
Feb 18 2020.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

امضای چند تفاهم نامه برای توسعه خراسان جنوبی

در سفر معاون اول رئیس جمهور و جمعی از وزرا چهار تفاهم نامه برای توسعه خراسان جنوبی به امضا رسید.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، استاندار امروز با تشریح دستاوردهای سفر معاون اول رئیس جمهور امضای چند تفاهم نامه برای توسعه خراسان جنوبیگفت: در این سفر تفاهم نامه های مهمی منعقد شد تا در 4 منطقه محروم استان دستگاه های معین برنامه های خود را برای توسعه زیرساخت ها، اشتغال و محرومیت زدایی آغاز کنند.  
آقای معتمدیان با بیان اینکه اجازه کشت محصولات آب بر در استان را نخواهیم داد افزود: تا دو سال آینده سطح زیر کشت محصولات گلخانه ای از 67 هکتار به هزار هکتار خواهد رسید و با اعتبار 120 میلیارد تومانی امسال در بخش سیستم های آبیاری نوین، منابع آبی را کنترل خواهیم کرد.
وی با اشاره به امضای تفاهم نامه ای در خصوص تامین آب مناطق روستایی استان گفت: با تزریق 460 میلیون تومان اعتبار، 39 مجتمع آبرسانی را تا پایان دولت دوازدهم تکمیل خواهیم کرد.
استاندار در رابطه با آغاز عملیات قطعه شانزدهم راه آهن بیرجند به گناباد به طول 32 کیلومتر هم گفت: هدف گذاری به گونه ای است که در یک برنامه میان مدت بیرجند به شبکه ریلی گناباد متصل شود و امیدواریم با تامین اعتبار این مسیر 271 کیلومتری به اتمام برسد.
آقای معتمدیان تکمیل طرح دوبانده کردن محور بیرجند – قاین را نیازمند 130 میلیارد تومان اعتبار دانست و افزود: با توجه به کم بودن اعتبارات دولتی، 130 میلیارد تومان برای اتمام پروژه اعتبار نیاز است که بر اساس یک کنسرسیوم قرار شده است بانک مسکن 50 میلیارد تومان آن را تامین کند و 80 میلیارد تومان دیگر به کمک چند بانک دیگر فراهم شود.
وی در بخش آبخیزداری و اهمیت مهار روان آب ها گفت: در صورتی که تا پایان امسال 60 میلیارد تومان اعتبار به استان داده شود، دهه فجر 100 بند خاکی برای کنترل روان آب ها ساخته خواهد شد.

استاندار  برای روستائیان استان هم در خصوص بهره مندی از بیمه، خبر خوشی داشت و گفت: قرار است از کل کشور تنها روستائیان خراسان جنوبی از امتیاز بیمه با پرداخت یک سوم و داشتن حق بازنشستگی بهره مند شوند.

آقای معتمدیان همچنین از تلاش های رسانه ها بویژه صدا و سیمای استان برای انعکاس سفر آقای جهانگیری و وزرا در شبکه های سراسری و استانی قدردانی کرد.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد