تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
پنجشنبه 1 مهر 1400.
تاریخ شمسی :
الخميس 16 صفر 1443.
تاریخ قمری :
Sep 23 2021.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

نهاد تعلیم و تربیت مدرسه / کانونی برای خلق دنیای آینده

 معاون آموزش و پرورش خراسان رضوی در روز شنبه 3/7/1395 مصادف با روز جوانه ها در مدرسه شهید هاشمی نژاد گناباد، در میان دانش آموزان نمونه شهرستان حضور یافت؛ و پیام وزیر آموزش و پرورش کشور و مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی را به اطلاع حاضران رساند.


وی گفت: در مسیر پر فراز تعلیم بشر، معلمان بعد از پیامبران نقش بدیعی را ایفا می کنند و آموزش و پرورش از جایگاه شکوهمندی برخودار است؛ و نهاد تعلیم و تربیت، مدرسه را، کانونی برای خلق دنیای آینده دانسته است.
 وی ادامه داد: سال تحصیلی جدید را با همت مضاعف، اجرای متوازن آنرا استمرار دهید و در این مسیر با بهره گیری از رهنمودهای روشنگرانه مقام معظم رهبری و توصیه های داعیانه رئیس جمهور تمام مسائل و تلاش خود را بکار بگیرید تا با مدد صاحب نظران تعلیم و تربیت، فرهیختگان و اصحاب ارجمند رسانه، سند تحول را به یک گفتمان ملی و آموزش و پرورش را به یک دغدغه همگانی تبدیل کنید. معلمان نیز با تحول و نواوری و درک صحیح، جان و روح دانش آموزان را سیقل داده و مراقب، امانت مردم باشند.
در بخشی از پیام وزیر آموزش و پرورش که در این مراسم قرائت شد آمده بود: والدین نیز به خوبی وافق هستند که مدرسه بخش مهمی از شکل گیری شخصیت اجتماعی دانش اموزان است و با مشارکت با معلمان می توانند بستر مناسب تری را برای فرزندانشان فراهم سازند.
دانش آموزان با تمسک به پیامبران و امامان معصوم در مسیر کسب علم کوشا باشند و سه اصل تحصیل و تهذیب و ورزش را در برنامه های اصلی خود قرار دارد.
 دستگاه تعلیم وتربیت با وارد شدن به سال جدید و تمام معلمان و مدیران و برنامه ریزان نقش هایی را بیافرینند، که برای تمام ساعت دانش آموزان، آموزشی را فراهم نمایند.

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند