تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
شنبه 18 مرداد 1399.
تاریخ شمسی :
السبت 19 ذو الحجة 1441.
تاریخ قمری :
Aug 08 2020.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

دولت ، مسئولین و مردم باید وحدت و انسجام کشور را حفظ کنند و از سخنان تفرقه انگیز پرهیز نمایند.

حجت‌الاسلام حسن صادقی نسب امام جمعه گناباد در خطبه های آدینه ١٧ آبا ماه ٩٨ شهرستان گفت:
اگر وحدت و اتحاد میان مسلمانان باشد هیچگاه آمریکای جهانخوار و اسرائیل نمی توانستند این همه جنایت ، استعمار ، استثمار و بهره کشی در کشور های مسلمان داشته باشند.
 شیعه کامل آنها هستند که وقتی نماینده امام زمان ولی فقیه دستوری صادر می کنند ، رهنمودی می دهند عمل به دستور رهبری را واجب بداند.
 انتظار فرج به معنی خودسازی و دعا برای فرج و آمادگی و زمینه سازی برای ظهور و یاری امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف است.
 از تصمیم دولت محترم در خرید تضمینی زعفران تشکر نمایم که امید است به قولشان عمل و دست واسطه ها را کوتاه نمایند.
دلتمردان به فوریت در رفع مشکلات معیشتی مردم و رفع موانع رونق تولید تلاش کنند.
۱۸ آبان روز کیفیت است همه مسلمین و اهل ایمان علاوه بر اینکه باید در رونق تولید بکوشند لازم است تلا ش نمایند محصولات با کیفیتی و محصولات مرغوب تولید کنند هم اکنون که فصل تولید زعفران است به همان اندازه که می کوشند مقدار زیادی زعفران مرغوب تولید کنند لازم است تلاش نمایند محصول پاکیزه ، بدون غش ، بهداشتی و عاری از سموم تحویل بازار دهند همین جا لازم می دانم از تصمیم دولت محترم در خرید تضمینی زعفران تشکر نمایم که امید است به قولشان عمل و دست واسطه ها را کوتاه نمایند.
 سفارش و در واقع هشدار مقام معظم رهبری به مسئولان دولتی و مردم این بود که،  مسئولین و مردم باید وحدت و انسجام کشور را حفظ کنند و از سخنان تفرقه انگیز پرهیز نمایند و به فوریت در رفع مشکلات معیشتی مردم و رفع موانع رونق تولید تلاش کنند تا نقشه دشمنان بی اثر شود.
 البته ما ضمن لبیک گفتن به رهبر انقلاب اسلامی به دشمنان اعلام می کنیم ملت و دولت ایران به خوبی از نقشه های دشمنان اسلام آگاه و همانطوری که در برداشتن گام چهارم هسته ای قاطعیت نشان دادند و تسلیم لفاظی و تهدید ها نشدند مسلما از سرایت فتنه جدید جلوگیری و تمام نقشه های آنان را ناکام و بی اثر خواهند کرد.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد