تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
يكشنبه 6 مهر 1399.
تاریخ شمسی :
الأحد 10 صفر 1442.
تاریخ قمری :
Sep 27 2020.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

حضور جناب اقای دکتر بختیاری مسئول محترم کمیته استعدادیابی فدراسیون هاکی ج. ا. ا و جناب اقای دکتر عدالتی نصب ریاست محترم هیئت هاکی استان در گناباد

با تلاشها و برنامه ریزی های انجام شده توسط جناب اقای مسعود مهرانپور ریاست محترم هیئت هاکی گناباد و نائب رئیس ایشان سرکار خانم سعیده رمضانی برای اولین بار در شهر گناباد استعدادیابی هاکی با دعوت از جناب آقای دکتر بختیاری و ریاست و مسئولین هیئت استان در این شهر برگزار شد ک با استقبال گسترده روبرو گردید. در این برنامه که در روز جمعه مورخ 98/8/17 و در دو بازه صبح و عصر برگزار شد حدود 120 ورزشکار دختر و پسر در سنین مختلف شرکت نمودند و مورد ارزیابی قرار گرفتند. و بدین ترتیب هیئت هاکی گناباد به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.
برای برگزاری این برنامه تبلیغات گسترده ای در سطح مدارس، فضای شهری و فضای مجازی صورت گرفت تا افراد بیشتری با ورزش هاکی آشنا شوند.دکتر بختیاری برگزاری این دوره را چنین عنوان نمودند که استعدادیابی در سه بخش آمادگی جسمانی، اندازه گیری های پیکرسنجی و آزمون های مهارتی انجام گرفت ک در این بین از کسانی ک امتیازات لازم این شاخص های را بدست اوردن برای حضور در تمرینات دعوت به عمل خواهد امد و طی فرایند پرورش و نگه داری مستعدین و اظهار امیدواری کرد که این افراد در زمانی حدود سه یا چهار سال بتوانند به اردوی تیم ملی کشور دعوت شوند.
در این برنامه سرکار خانم الهه تیموری (نائب رئیس هیئت هاکی استان)، سرکار خانم نرگس علیزاده (کمیته مربیان استان)، جناب آقای اقبال آذری (کمیته آموزش استان)، سرکار خانم زهرا علیشاهی (کمیته ارزیاب استان) و دیگر اعضای هیئت هاکی استان حضور داشتند.
خانم تیموری ضمن تشکر از رياست محترم اداره ورزش و جوانان گناباد و اعضای شورای شهر این شهر که در این برنامه حضور داشتن ابراز امیدواری کردند با پتانسیل خوبی که گناباد دارد بتواند یکی از قطب های هاکی استان شود.
همچنین طی جلسه ای فی مابین هیئت هاکی گناباد، جناب اقای پورهاشمی (ریاست محترم شورای شهر گناباد) و جناب آقای امینی (ریاست محترم اداره ورزش و جوانان گناباد) برگزار گردید، قولهایی مبنی بر حمایت های مادی و معنوی و تامین چوب و توپ هاکی برای تمرین ورزشگاران هاکی باز گنابادی داده شد. همچنین یک قطعه زمین با کمک جناب آقای امینی و همکاری جناب آقای دکتر عدالتی نصب (ریاست محترم هیئت هاکی استان) به هیئت هاکی گناباد جهت ساخت زمین تخصصی هاکی واگذار گردید

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد