تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
شنبه 18 مرداد 1399.
تاریخ شمسی :
السبت 19 ذو الحجة 1441.
تاریخ قمری :
Aug 08 2020.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

هرگونه افزایش قیمت ناشی از سهمیه‌بندی بنزین پذیرفته شده نیست

مشهد- ایرنا- رئیس قرارگاه مدیریت مصرف سوخت استان خراسان رضوی گفت: هر گونه افزایش قیمت ناشی از اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین و افزایش قیمت سوخت پذیرفته شده نیست و با متخلفان به شدت برخورد می‌شود.

حسن جعفری عصر جمعه در نشست خبری در جمع خبرنگاران افزود: با هرگونه افزایش قیمت به خصوص در حوزه کالاهای اساسی به شدت برخورد می شود و با گزارش مردم، تیم های بازرسی دستگاههای نظارتی در سر صحنه حاضر خواهند شد.

وی تاکید کرد: هرگونه گران فروشی و احتکار احتمالی را مردم گزارش کنند تا برخورد لازم با متخلفان انجام شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: سهمیه بندی سوخت صرفا منحصر به بنزین است و شامل حال دیگر فرآورده ها مانند گاز و گازوئیل نمی‌شود و در حوزه جایگاه‌های سوخت نیز تمامی ۲۸۰ جایگاه عرضه سوخت در استان و  ۷۲ جایگاه مشهد آمادگی لازم برای ارائه خدمت به مردم را دارند و سرویس دهی به نحو مطلوب در حال انجام است.

جعفری افزود: به منظور تسهیل سوختگیری خودروهای دوگانه سوز تمامی جایگاه های سی.ان.جی نیز فعال و در حال سرویس دهی هستند.

وی با بیان اینکه سهمیه بندی بنزین بر اساس تصمیم ملی و مصوبه شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا از بامداد ۲۴ آبان ماه ابلاغ و اجرا شده است افزود:مهمترین هدف اجرای این طرح حمایت از معیشت مردم به خصوص خانواده‌های کم درآمد است که طی فرآیند لازم عایدات حاصل از آن به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی کنترل فرآیند مصرف سوخت با توجه به افزایش سالانه ۱۰ درصد مصرف، کنترل آلودگی هوا و جلوگیری از قاچاق سوخت را از دیگر اهداف اجرای این طرح دانست.

جعفری ضمن قدردانی از آرامش و همکاری مردم در روند اجرای طرح سهمیه بندی بنزین گفت: خوشبختانه در استان خراسان رضوی هیچ حادثه و مورد امنیتی گزارش نشده است.

وی افزود: دشمنان در تلاش برای تشویق مردم به شرکت در تجمعات و تحرکات اعتراضی هستند که تا کنون پنج مورد از این فراخوان به تجمعات و حرکت های اعتراضی در مشهد شناسایی شده است اما خوشبختانه هوشیاری مردم بالاست.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: سهمیه آبان ماه تمامی کسانی که هنوز موفق به دریافت کارت سوخت به هر دلیلی نشده اند محفوظ است و مردم بدانند که سهمیه بنزین کارتهای سوخت برای مدت ۶ ماه در کارت سوخت در صورت عدم استفاده محفوظ می‌ماند.

جعفری با تاکید بر اینکه مردم باید واقعیت‌های جنگ اقتصادی را بدانند و در شرایط جاری همراه و همدل باشند افزود: مشکلی در عرضه سوخت در استان خراسان رضوی وجود ندارد و در صورت مشاهده هر گونه رفتار اعتراضی از سوی مردم اگرچه به نیروهای امنیتی و انتظامی آماده باشداده شده‌ است اما با افراد به صورت ارشادی برخورد می‌شود.

وی ادامه داد: بسته حمایتی معیشتی برای ۱۸ میلیون خانوار و حدود ۶۰ میلیون نفر از جمعیت ایران لحاظ شده است و وجوه مربوط به آن در کمتر از یک هفته آینده به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.

بازیابی رمز کارتهای سوخت در ۱۶ مرکز 

مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده های نفتی خراسان رضوی گفت:بازیابی رمز فراموش شده کارتهای سوخت قدیمی که هم اکنون در دستان شهروندان است در کلیه ۱۶ واحد شرکت پخش فراورده های نفتی در استان با شیفت کاری اضافه از امروز تا روزهای آتی انجام می‌شود.

علی اصغر اصغری افزود: طی روز گذشته و قبل از اعلام آغاز سهمیه‌بندی بنزین بارگیری روزانه بنزین که به صورت معمول ۶ تا هفت میلیون لیتر بود با حدود ۴۰ درصد رشد به بیش از ۱۰ میلیون لیتر رسید.

وی تاکید کرد: مردم به هیچ وجه نگران نباشند زیرا تمامی خدمات مربوط به کارت سوخت در اسرع وقت انجام می شود و کارت به دست آنها خواهد رسید.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد