تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
سه شنبه 12 فروردين 1399.
تاریخ شمسی :
الثلاثاء 7 شعبان 1441.
تاریخ قمری :
Mar 31 2020.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

فرماندار گناباد گفت: وحدت و تبعیت از ولایت فقیه عامل موفقیت استکباری ستیزی است

به گزارش باران کویر، محمد علی نبی پور روز پنجشنبه در راهپیمایی 13 آبان گناباد گفت: استکبار ستیزی به عنوان یکی از آرمانهای انقلاب اسلامی همواره موجب اقتدار و تاثیر گذاری ایران اسلامی در روند تحولات داخلی و خارجی بوده است.
وی افزود: مستکبران به دلیل تکبر در طول تاریخ در برابر پروردگار متعال و ارزشهای اسلامی ایستاده اند و استکبار ستیزی در دین مبین اسلام مورد تاکید قرار داشته و در قرآن کریم 48 مرتبه از آن نام برده شده است.
وی اظهار کرد: امام خمینی (ره) نیز با تاسی به این مکتب اسلامی قبل و بعد از پیروزی انقلاب همواره از آمریکا به عنوان شیطان بزرگ نام برده اند.
نبی پور گفت: استکبار ستیزی بستر حضور گسترده مردم در صحنه و شکست رژیم پهلوی و پیروزی انقلاب اسلامی را فراهم کرد.
وی افزود: همانگونه که وحدت، انسجام و تبعیت از ولی فقیه و رهبری های حکیمانه امام راحل بستر پیروزی انقلاب اسلامی و استمرار آن را فراهم کرد، امروز هم از عوامل موفقیت مقابله با دشمنان محسوب می شود و باید با تبعیت از فرمایشات رهبر معظم انقلاب در این عرصه ثابت قدم بایستیم.
وی اظهار کرد: دیپلماتها و مذاکره کنندگان هسته ای ایران با روحیه استکبار ستیزی و با پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب در این مذاکرات در مقابل زورگویی های مستکبران کوتاه نیامدند و در عرصه های نظامی هم آمادگی نیروهای مسلح کشور به عامل موفقیت در برابر سیاستهای خصمانه مستکبران تبدیل شده است.
وی ادامه داد: ملت، دولتمردان و مسئولان نظام جمهوری اسلامی با بصیرت در برابر ترفندهای دشمنان، مسیر استکبار ستیزی را با قوت هر چه بیشتر ادامه می دهند.
در این مراسم مردم، مسئولان دستگاههای اجرایی، روحانیون، فرماندهان نظامی و انتظامی و دانش آموزان و دانشجویان گناباد با حضور در راهپیمایی 13 آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی که حد فاصل خیابان امام خمینی (ره) تا مصلی این شهر برگزار شد با سردادن شعارهای 'مرگ بر آمریکا'، 'مرگ بر اسرائیل'، 'مرگ بر آل سعود'، 'انرژی هسته ای حق مسلم ماست' و 'آمریکا در چه فکریه ایران پر از بسیجیه'، انزجار خود را از سیاستهای خصمانه دشمنان نشان داده و بر افزایش بصیرت در برابر ترفندهای مستکبران تاکید کردند.
شهرستان گناباد در 287 کیلومتری جنوب مشهد واقع است.

منبع ایرنا

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد