تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
شنبه 8 بهمن 1401.
تاریخ شمسی :
السبت 7 رجب 1444.
تاریخ قمری :
Jan 28 2023.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

حرف مردم/ آیا اگر منطقه اقتصادی باشیم جذب سرمایه گذار صورت خواهد گرفت؟

باسلام و عرض ادب و احترام
جناب نماینده ی محترم ممنون از اینکه طرح منطقه ی ویژه ی اقتصادی را در مجلس به تصویب رسانده اید ولی حتما می دانید که علیرغم اسم پر و پیمونی که منطقه ی ویژه ی اقتصادی دارد اما تصویب به تنهایی دردی را برای گناباد و بجستان دوا نخواهد کرد، چون شما در ابتدا باید زمینه های انگیزشی را در سرمایه گذاران ایجاد کنید تا سرمایه گذار رغبتی به کوچ و سرازیر کردن قسمتی از سرمایه خود به این منطقه را داشته باشد.
دراین مدتی که از عمر نمایندگی شما گذشته آیا توانسته اید سرمایه گذار جدیدی را به منطقه جذب کنید؟؟
آیا توانسته اید پروژه های صنعتی نیمه کاره ای که به هر دلیل عملیات احداث و یا راه اندازی آن متوقف بوده و شاید متوقف شده را مجددا" احیا کنید و مشکلاتشان را برطرف کنید؟
و ده ها آیا و اما و اگر دیگر که از حوصله ی خواننده خارج است.
آیا شما گمان میکنید صِرف تصویب منطقه ی ویژه ی اقتصادی خواهید توانست سرمایه گذاران را به گناباد بیاورید؟؟
جناب بنایی شما همین کارخانجاتی را که در زمان تبلیغات انتخاباتی قول پیگیری و راه اندازی آنها را داده بودید به کجا رساندید؟
حتما میدانید که منطقه ی ویژه ی اقتصادی علیرغم امتیازاتی که به سرمایه گذار و منطقه میدهد ولی درصورتیکه نظارت کافی برآن نباشد حتی موجب فساد نیز می شود چون برخی از افراد سودجو که بعنوان سرمایه گذار خود را معرفی می کنند برخی اوقات فقط به دنبال استفاده از تسهیلات ، تخفیفات گمرکی ...  و بدست آوردن امتیازاتی هستند که برای این نوع مناطق دولت قائل شده است  واز این امتیازها به نفع خود و نه به نفع شهرستان و آن منطقه ، سوء استفاده کرده و قسمت ناچیزی از این تسهیلات را فقط خرج بالا بردن چهار دیواری و احداث یک سوله کرده و مابقی آن را در امورات دیگری خارج از موضوع سرمایه گذاری می کنند.
شما باهمین سرمایه گذاران فعلی گناباد(ماننده کاشی هستی ، کارخانه شیر بیدخت و ...) که پروژه های نیمه تمام دارند چه کردید که حالا و دراین عمر کم باقیمانده از وکالتتان طرح منطقه ی ویژه اقتصادی را به تصویب رسانده اید.!!
البته بنده باتمام تواضع و احترام دست تک تک سرمایه گذاران بومی و غیر بومی که علاوه بر برآوردن نیاز های مادی خود و مجموعه ی تحت امرایشان ، فقط و فقط به نیت خدمت به خلق و گره گشایی از مشکلات جوانان و افراد نیازمندِ شغل، کارخانجات و پروژه ها را راه اندازی کرده اند بوسیده و ازخداوند بزرگ برای همه ی آنانی که در راه اعتلای وطن ، شهرها و روستاهای ایران را آباد میکنند آرزوی بهترینها را دارم.
باتشکر از حوصله ی تان
سیدعمادحسینی سنو

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد