تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
دوشنبه 7 خرداد 1397.
تاریخ شمسی :
الإثنين 14 رمضان 1439.
تاریخ قمری :
May 28 2018.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

دانشجویان باید ارتباط خود را با مدیران شهرستان قوی‌تر کنند

محمدعلی نبی‌پور در  مراسم همایش دانشجویان گنابادی سراسر کشور که در سالن علامه بهلول دانشگاه آزاد گناباد برگزار شد، گفت: مقام معظم رهبری توجه به شرکت‌های دانش‌بنیان را از محورهای مهم اقتصاد مقاومتی اعلام کردند که دانشجویان می‌توانند در این زمینه تاثیرگذار باشند.
وی با بیان اینکه دولت در زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی ریل‌گذاری مناسب را انجام می‌دهد، گفت: دانشجویان می‌توانند در خصوص دانش و نیروی انسانی مورد نیاز نقش خود را ایفا کنند.
نبی‌پور با خطاب قرار دادن دانشجویان حاضر ادامه داد: دانشجویان باید  ارتباط خود را با مدیران شهرستان قوی‌تر کنند و تاثیر‌گذاری خود را در تحولات شهرستان نشان بدهند.
امام جمعه شهرستان گناباد نیز در این مراسم گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی یک بخش مهم آن به دانشجویان و تلاش آنها برمی‌گردد حجت‌الاسلام حسن صادقی اضافه کرد: یکی دیگر از محورهای اقتصاد مقاومتی مردم هستند که با خرید کالاهای داخلی به تحقق این اقتصاد کمک کنند.
وی گفت: خریدن کالاهای خارجی که مشابه آن در داخل وجود دارد باید حرام و غیر شرعی تلقی شود.
مدیر شتاب‌دهنده کسب و کار دانشگاه فردوسی مشهد نیز گفت: هر کسی که می‌خواهد وارد کسب کار شود باید شرایط و قابلیت‌های محل زندگی خود را بشناسد.
مصطفی مکارم با اشاره به حوزه کاری شتاب‌دهندگان کسب و کار  اضافه کرد: شتاب‌دهندگان کسب و کار معمولا وسیله ارتباط بین سرمایه‌گذاران و ایده‌پردازان می‌باشند.
وی ادامه داد: یکی از اشتباهات قشر عظیمی از دانشجویان این است که فکر می‌کنند باید بعد از فارغ‌التحصیلی به دنبال شغل باشند در صورتی‌که توجه به انتخاب شغل باید قبل از رسیدن به 18 سالگی در ذهن ما شکل بگیرد.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد