تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
جمعه 30 تير 1396.
تاریخ شمسی :
الجمعة 27 شوال 1438.
تاریخ قمری :
Jul 21 2017.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

 

 

 

 

 

فقط یک سوم دام‌های سنگین گناباد واکسن تب برفکی دریافت کرده‌اند

به گزارش پایگاه خبری مجله باران کویر ایرج مقیمی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گناباد  در حاشیه جلسه بررسی  مسائل و مشکلات بخش دام سنگین گناباد اظهار داشت: در گناباد 16 هزار دام سنگین وجود دارد که در حدود 5 هزار دام نسبت به تب برفکی واکسینه و بقیه این واکسن را دریافت نکرده‌اند.

توصیه‌های تغذیه‌ای برای بهبود یبوست

توصیه های تغذیه ای برای بهبود یبوست

خوردن چای سیاه باعث تپش قلب می شود

نوشيدن چاى (از نوع چاى سياه) پررنگ و غليظ ممكن است براى عده اى باعث تحريك اعصاب و يا تپش قلب شود. همچنين نوشيدن چاى پررنگ براى خانم ها احتمال ابتلا به سرطان سينه را افزايش مى دهد كه بعداً به آن خواهيم پرداخت.

قدردانی وزیر بهداشت از رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد در جشنواره عمران سلامت

به گزارش پایگاه خبری مجله باران کویر در جشنواره عمران سلامت که بیستم تیرماه با محوریت ارتقاء سطح کمی و کیفی در امور عمرانی حوزه سلامت با حضور رئیس جمهور، وزیر بهداشت، وزیر علوم، نمایندگان مجلس، اعضاء هیات امنا دانشگاه های علوم پزشکی، استانداران، فرمانداران، خیرین، رؤسا و معاونین توسعه مدیریت و منابع، درمان و بهداشت دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی و سازمان‌های مرتبط در سالن اجلاس سران برگزار شد با اهدای لوح از تلاش ها و فعالیت های رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد قدردانی شد.

تسهیل در ارتباط با سامانه نوبت‌دهی تلفنی کلینیک‌های دانشگاه علوم پزشکی گناباد

مدیر فناوری اطلاعات دانشگاه گفت: با راه‌اندازی مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی علامه بهلول گنابادی و تجمیع کلینیک‌های تخصصی بیمارستان‌های 22 بهمن گناباد و 15خرداد بیدخت در این بیمارستان، پیگیری راه‌اندازی خط ارتباط تلفنی E1 در راستای تسهیل در نوبت‌گیری مراجعین محترم و ارائه خدمات مناسب‌تر، با دستور رئیس دانشگاه آغاز شد.