تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
يكشنبه 25 آذر 1397.
تاریخ شمسی :
الأحد 8 ربيع ثاني 1440.
تاریخ قمری :
Dec 16 2018.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

مصاحبه با بانویی که چهار دهه از زندگی خود را درجهت خدمت به بهشتیان روی زمین(معلولین) سپری کرده است

همزمان با روز جهانی معلولین صورت گرفت:
مصاحبه با بانویی که چهار دهه از زندگی خود را درجهت خدمت به بهشتیان روی زمین(معلولین) سپری کرده است
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجله باران کویر؛ عصر امروز (شنبه 11 آذر ماه) همزمان با فرارسیدن روز جهانی معلولین ، مدیریت اداره آموزش و پرورش گناباد به همراه رییس مدرسه شهید علویان با حضور در روستای نجم آباد در 20 کیلومتری گناباد با خانواده جواد صادقی معلول جسمی و حرکتی و فرزند معلول ایشان احمدرضا صادقی دیدار و گفتگو کردند.
مدیر آموزش و پرورش گناباد در این دیدار ضمن تفقد و دلجویی از خانواده محترم صادقی این وضعیت را امتحان الهی دانست و از زحمات همسر آقای جواد صادقی  و مادر دانش آموز با نیازهای ویژه جسمی وحرکتی که به تنهایی از آنان مراقبت می کنند تقدیر و تشکر کرد.
دکتر هادی محمدپور گفت : وظیفه مسئولان کمک به حل مشکلات جامعه معلولان و افراد نیازمند می باشد و در این راستا باید با برقراری ارتباط عاطفی و ایجاد روحیه نشاط در جمع خانواده های تحت پوشش بهزیستی از آنان حمایت کرد. وی ضمن تشکر آز آقای هاشم میرثانی رییس مدرسه شهیدعلویان که این بازدید را فراهم آورده بود ادامه داد: این بازدیدها به منظور آشنایی بیشتر با مشکلات دانش آموزان و بررسی و رفع این مشکلات می باشد.
در این دیدار هاشم میرثانی رییس مدرسه علویان شهرستان گناباد که هماهنگی های لازم را جهت بازدید انجام داده بود گفت: خانواده محترم صادقی چهار نفر هستند، آقای صادقی پدر خانواده دارای مشکلات  جسمی وحرکتی هستند، احمدرضا پسر 14 ساله ایشان که باز هم معلول جسمی و حرکتی است.  و یک فرزند دختر می باشند.
همسر ایشان سرکار خانم بتول میرزایی نیز در این دیدار با بیان اینکه بیش از 45 سال از عمر خود را در جهت خدمت به معلولین با افتخارسپری کرده است گفت: پدرم معلول بودند و بنده چندین سال سرپرست ایشان بودم و از ایشان نگهداری می کردم و مایحتاج او را برایش فراهم می آوردم. پدرم در سن 75 سالگی تقریبا 11 سال پیش  فوت کردند و من سال های زیادی را پرستارایشان بودم..
بعد از آن با شوهرم آقای جواد صادقی  ازدواج نمودم. هم اکنون دارای دو فرزند می باشم که پسر 14 ساله ام که معلول جسمی وحرکتی است.
بتول میرزایی ادامه داد: با یاری خداوند متعال و عشقی که به همسر و فرزند معلولم دارم در طول این همه سال تلاش کرده ام کار  کنم و از آنها مراقبت نمایم. و با کشاورزی و دامداری زندگی خود را اداره  کرده ام. در مخابرات روستا کار کرده ام، رییس پایگاه بوده ام ، رییس شورا بوده ام و دوره های قران برگزار کرده ام و خلاصه در همه زمینه ها در طول عمر خود فعالیت داشته ام
بتول میرزایی  در پایان گفت: اداره بهزیستی شهرستان گناباد گاها از این معلولین بازدید به عمل می آورد و یارانه بهزیستی به افراد دارای معلولیت پرداخت میشود. اما اینگونه معلولین علاوه بر این نیاز به حمایت های معنوی ،اجتماعی وشغلی نیزدارند.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد