تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
يكشنبه 30 دي 1397.
تاریخ شمسی :
الأحد 14 جماد أول 1440.
تاریخ قمری :
Jan 20 2019.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

استاندار خراسان رضوي: رئيس جمهوري به مشهد سفر مي کند

عليرضا رشيديان روز دوشنبه در گردهمايي شوراهاي اسلامي شهر و روستاي استان خراسان رضوي در مشهد افزود: هفته آينده ميزبان رئيس جمهوري و هيات همراه هستيم و اميدواريم اين سفر منشا خير و برکت باشد و دستگاههاي اجرايي بتوانند از اين فرصت استفاده کنند.
وي در ادامه همچنين شوراهاي شهر و روستا را داراي ظرفيت بالا در حل معضلات اجتماعي توصيف و بيان کرد: مي توان با همکاري نزديک شوراها و دستگاههاي متولي شاهد کاهش معضلات اجتماعي و افزايش هنجارهاي اجتماعي بود.
استاندار خراسان رضوي شوراهاي شهر و روستا را بزرگترين شبکه منتخب مردمي در ايران توصيف و بيان کرد: در کشور حدود 160 هزار نفر عضو نظام شورايي هستند که در کنار دستگاههاي اجرايي نقش موثري در رفع معضلات شهرها و روستاها دارند.
وي ادامه داد: از دوران فعاليت دولت يازدهم زمان مناسبي براي شکوفاتر شدن شوراها و تقويت تعامل و همکاري شوراها با دستگاههاي اجرايي فراهم شده است لذا اميدوارم در پنجمين دوره شوراهاي شهر و روستا نيز با همدلي، همراهي و همکاري بين دستگاههاي مختلف اجرايي گامهاي موثري در جهت رفع معضلات شهر و استان برداشته شود.
رشيديان گفت: شناسايي مشکلات جامعه، درک درست معضلات، اولويت بندي، پرهيز از نگاه جناحي، قومي و سليقه اي نسبت به مسائل موجود در سطح شهر و روستا و نپرداختن به مسائل خارج از وظيفه از مهمترين الزامات شوراهاي شهر و روستا است. شوراها با توجه به موضوعات مسئوليتي بايد با بکارگيري و استفاده از ظرفيت آحاد مردم، جوانان و نخبگان بر مشکلات حوزه کاري خود فائق آيند.
وي در ادامه همچنين يکي از مهمترين بحرانهاي گريبانگير خراسان رضوي را کم آبي ذکر و بيان کرد: قناتهاي استان هنوز اين ظرفيت را دارند که مشکل آب را تا حدودي حل کنند اما براي سازگاري با مساله کم آبي بايد همکاري بيشتري داشته باشيم.
استاندار خراسان رضوي افزود: جمع آوري پسابها و تصفيه فاضلاب، جداسازي آب شرب از آب مورد نياز آبياري فضاي سبز، بهره وري و مديريت مصرف از جمله مواردي است که بايد بيش از پيش مورد توجه باشند.
وي در ادامه به شعار سال `حمايت از توليدات داخلي` نيز اشاره و بيان کرد: شهرداريها و دهياريها مي توانند در تحقق اين امر نقش مهمي ايفا کنند البته در اين ميان توجه به ارتقا کيفيت توليدات داخلي نيز از اهميت بسيار برخوردار است.
نهم ارديبهشت ماه به عنوان `روز ملي شوراها` نام گرفته است. 9 هزار نفر منتخبان مردم در شوراهاي شهري و روستايي استان شش ميليون و 400 هزار نفري خراسان رضوي عضويت دارند.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد