تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
جمعه 3 خرداد 1398.
تاریخ شمسی :
الجمعة 20 رمضان 1440.
تاریخ قمری :
May 24 2019.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

مقاومت و بیداری ملت فلسطین صهیونیست ها را نگران کرده است

مقاومت و بیداری ملت فلسطین صهیونیست ها را نگران کرده است

راهپیمایی روز قدس امروز جمعه 18 خرداد ماه همزمان با آخرین روزهای ماه مبارک رمضان با حضور جمع کثیری از مسئولان، روحانیون، شخصیت‌ها، دانشجویان، دانش‌آموزان و اقشار مختلف مردم ولایتمدار شهرستان گناباد برگزار گردید.
به گزارش پایگاه خبری مجله باران کویر، حجت الاسلام سید هاشم موسوی نماینده ولی فقیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گناباد در اختتامیه این مراسم گفت: مراسم روز قدس را امسال در شرایطی برگزار می کنیم که روزشمار معکوس نابودی اسرائیل غاصب آغاز شده است. و ما بیصبرانه منتظر روزی هستیم که نماز جماعت را در آنجا برگزار نماییم.
وی اذعان کرد: دشمنان اسلام همواره سعی کرده اند در طول تاریخ شرایطی را بوجود بیاورند که ذهن مردم را از ظلم و تجاوز اسراییل جنایتکار دور نمایند و در این راه تلاش های زیادی کردند و هزینه های زیادی را متقبل شدند اما موفق نگردیدند.
وی با بیان اینکه بیداری اسلامی این روزها سراسر دنیا را فرا گرفته است افزود: پیروزی مقاومت در جبهه سیاسی باعث تضعیف اسرائیل و هم پیمانانش و تقویت جبهه مقاومت اسلامی گردیده است.
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان گناباد ادامه داد: رژیم اشغالگر اسراییل در انزوا به سر می برد و شماره های معکوس برای نابودی کامل آن بزودی شکل خواهد گرفت، اگر چه موشک های ما در مرز مستقر شده است.
موسوی اضافه کرد: آنان در کنفرانس قبلی خود گفته بودند اگر داعش از بین برود باید نیروی دیگری جایگزین آن کنیم.
موسوی افزود: ما امروز شاهد هستیم که رژیم صهیونیستی بسیار نگران است و دلیل نگرانی آنان قدرت یافتن مقاومت است.
وی عنوان کرد: وزیر جنگ صهیونیست ها در کنفرانس قبلی این رژیم اعلام کرد ما باید دائما آماده باش باشیم، یعنی خود می دانند دچار امنیت لرزان هستند خصوصا با راهپیمایی که ملت فلسطین در یک ماه اخیر انجام داد آنان نگرانی هایشان بیشتر شده است.
وی اذعان کرد: امروز مثلث شوم اسرائیل، سعودی و آمریکا به دنبال این هستند که ایران را در کنج قرار دهند ولی این موجودات موذی بدانند اگر کاری در راستای به کنج قرار گرفتن ایران بکنند تنها باعث ناامنی خود می شوند.
وی اذعان کرد: دشمن می گوید ما به دنبال تغییر نظام در ایران هستیم و این نشان کامل دشمنی استکبار با ما است و وظیفه ما سکوت نیست باید درک کنیم که حضور ما در منطقه به چه دلایلی است.متاسفانه برخی مسئولین ما ادبیات اولیه سیاسی را بلد نیستند و در زمین دشمن دارند کار می کنند و وقتی نتانیاهو می گوید مردم ایران را مقابل رهبر ایران قرار دهیم امروز نیز برخی دارند همین کار را انجام می دهند ولی بدانند مردم این کار را نخواهند پسندید و در مقابل آنها خواهند ایستاد. وی اضافه کرد: آنان در کنفرانس قبلی خود گفته بودند اگر داعش از بین برود باید نیروی دیگری جایگزین آن کنیم.
موسوی افزود: ما امروز شاهد هستیم که رژیم صهیونیستی بسیار نگران است و دلیل نگرانی آنان قدرت یافتن مقاومت است.
وی عنوان داشت: وزیر جنگ صهیونیست ها در کنفرانس قبلی این رژیم اعلام کرد ما باید دائما آماده باش باشیم، یعنی خود می دانند دچار امنیت لرزان هستند خصوصا با راهپیمایی که ملت فلسطین در یک ماه اخیر انجام داد آنان نگرانی هایشان بیشتر شده است.
موسوی تاکید کرد: آنان می گویند ما به شما کمک انساندوستانه می دهیم ولی وارد سرزمین تان نشوید؛ این سلاح هایی که بر سر مردم یمن ریخته می شود برای کجاست آنان از یک سو سلاح ها را بر سر مردم می ریزند و از سوی دیگر صحبت از مذاکره برای کمک انساندوستانه می کنند، این چه فضاحتی است.
حجت الاسلام سید هاشم موسوی نماینده ولی فقیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گناباد در پایان گفت: کشور ما به دنبال منافع ملی خود در کنار دفاع از حقوق مظلومین فلسطین از دست متجاوزین هست و در صورت انجام هر گونه اقدام و حرکتی با آنها مقابله خواهد نمود.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد