تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
شنبه 8 بهمن 1401.
تاریخ شمسی :
السبت 7 رجب 1444.
تاریخ قمری :
Jan 28 2023.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

سفیر کره جنوبی: همکاری ایرنا و یونهاپ زمینه ساز تقویت کلی روابط ایران و کره است

«کیم سئونگ هو» عصر سه شنبه پس از شرکت در مراسم گشایش نمایشگاه مشترک عکس ایرنا و خبرگزاری یونهاپ و بازدید از نمایشگاه، در گفت وگو با خبرنگار ایرنا گفت: این رویداد از این جهت بسیار معنادار است که اقدامی یکجانبه نیست بلکه یک ابتکار مشترک است.
وی خاطرنشان کرد: بسیاری از کشورها اقدام به تبلیغات یکجانبه فرهنگ و کشور خود می کنند اما ما برای داشتن روابط دوستانه باید یکدیگر را بشناسیم؛ بخصوص که اشتراکاتی هم داریم و از این لحاظ این اقدام مشترک ایرنا و یونهاپ بسیار منحصر فرد و معنادار است و شناخت خوبی برای دو طرف فراهم می کند.
سفیر جمهوری کره درباره نقش همکاری خبرگزاری های ایرنا و یونهاپ در آینده روابط دو کشور گفت: ایرنا بدون شک تنها خبرگزاری قابل اعتماد در ایران است همانند نقشی که خبرگزاری یونهاپ در کره جنوبی دارد و همکاری این دو خبرگزاری اصلی می تواند مرجع خبری خیلی خوبی برای سایر رسانه ها باشد
کیم تاکید کرد: امیدواریم که از طریق همکاری این دو خبرگزاری مردم کره و ایران بتوانند شناخت بیشتری از یکدیگر داشته باشند و این شناخت دوجانبه بین مردم دو کشور می تواند پایه و اساس نیرومندی برای روابط کلی دو کشور ایجاد کند.
سفیر کره جنوبی درباره کیفیت عکس های به نمایش در آمده گفت: به من اطلاع داده شده بود که این عکس ها را عکاسان خبرگزاری ها در واقع عکاسان خبری حرفه ای و نه هنرمندان گرفته اند اما کیفیت عکس ها چنان بود که به نظرم این عکس ها را هنرمندان عکاسی گرفته اند و این موجب شگفتی من شد.
به گزارش ایرنا ، نمایشگاه عکس مشترک خبرگزاری جمهوری اسلامی و خبرگزاری یونهاپ کره جنوبی بعدازظهر سه شنبه در خانه هنرمندان گشایش یافت. این نمایشگاه در جهت همکاری های دو جانبه و با هدف ارتقای سطح روابط فرهنگی دو کشور، به صورت همزمان در تهران و سئول برپا شده و آیین افتتاحیه آن در کشور کره فردا (چهارشنبه هفتم مهر) در موزه ملّی تاریخ معاصر کره جنوبی برگزار می شود.
در این نمایشگاه یکصد قطعه عکس با موضوع های سیاسی، فرهنگی، تاریخی، ورزشی و جاذبه های طبیعی و گردشگری دو کشور به نمایش گذاشته شده است.
در این مراسم کیم سئونگ هو سفیر کره جنوبی، ماریا دوتسنکو رئیس مرکز اطلاع رسانی سازمان ملل متحد در ایران، رئیس هیات رسانه ای پاکستان در تهران، مهدی آکوچکیان رئیس اداره دوم دیپلماسی رسانه ای وزارت امور خارجه و محمد خدادی مدیرعامل ایرنا حضور داشتند.
نمایشگاه عکس مشترک ایرنا و یونهاپ از ششم تا 12 مهر برپا است و علاقه مندان می توانند برای دیدن آثار از ساعت 14 تا 21 به خانه هنرمندان ایران مراجعه کنند. مدت برگزاری نمایشگاه در سئول سه هفته خواهد بود.
منبع: ایرنا

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند