تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
پنجشنبه 31 خرداد 1397.
تاریخ شمسی :
الخميس 8 شوال 1439.
تاریخ قمری :
Jun 21 2018.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

فتح موصل شکست بزرگی برای نقشه‌های آمریکا بود

به گزارش پایگاه خبری مجله باران کویر حجت‌الاسلام حسن صادقی‌نسب در خطبه‌های نماز جمعه این هفته گناباد اظهار داشت: 3 سال است که از شعله‌ور شدن آتش فتنه داعش دست‌پروره آمریکا و عربستان  در عراق می‌گذرد. در این 3سال ویرانگری فراوانی صورت گرفت و اگر نبود فداکاری‌های شهدای حرم، کمک‌های مشاوره‌ای و لجستیکی ایران، تدبیر‌های سرادر سلیمانی و فتوای راهگشای آیه‌الله سیستانی، امروز داعش علاوه بر تخریب حرم‌های امامان به کشتار دسته‌جمعی شیعیان، مسلمان و غیر مسلمان می‌پرداخت و جنگ شیعه و سنی را  نهادینه می‌کرد.
صادقی با یادآوری مناسبت‌های هفته پیش رو گفت: 26 تیرماه سالروز تاسیس شورای نگهبان به دستور حضرت امام(ره) است که وظیفه این نهاد ارزشمند دفاع از اسلامیت نظام است که این وظیفه با نظارت بر مصوبات مجلس، تفسیر قانون اساسی، نظارت بر اجرا ی  انتخابات و تعیین صلاحیت داوطلبین و سالم برگزار شدن آن تحقق می‌یابد.
امام جمعه گناباد روز بهزیستی و تامین اجتماعی را گرامی‌داشت و گفت: بهزیستی وظیفه کمک به معلولین ذهنی و حرکتی، کودکان، زنان بی‌سرپرست و یا بد سرپرست را با کمک موسسات خیریه انجام می‌دهد که بسیار مقدس است.
وی ادامه داد: اداره تامین اجتماعی نیز نیمی از جمعیت کشور را تحت پوشش خدمات خود قرارداده و در همین گناباد هرماه بیش از 4 میلیارد تومان حقوق به بازنشستگان پرداخت می‌کند که بسیار موثر و کار گشاست.
صادقی با بیان اینکه امروز 23 تیرماه روز همبستگی ملی برای دفاع از رهبری و پایان دادن به آشوب‌های سال 78 بود گفت: عده‌ای در تیرماه 78 به بهانه حوادث خوابگاه دانشجویی دست به آشوب‌زده و علیه نظام و رهبری شعار می‌دادند که با حضور مردم آشوب‌گران فرار کرده و به دامن آمریکا و کشورهای غربی پناه بردند.
وی ادامه داد: عجیب اینکه در سال 88 این فتنه تکرار شد و این بار نیز با حضور مردم در 9 دی‌ماه همان سال خنثی گردید.
صادقی گفت: دشمنان مردم ایران باید بدانند که ملت ایران با جان و دل حامی نظام و رهبری هستند و هر فتنه‌ای را در نطفه خفه می‌کنند.خطیب جمعه گناباد 21 تیر سالگرد کشتار مردم در مسجد را یادآور شد و اظهار کرد: در این روز مردم به رهبری علامه مجاهد بهلول گنابادی علیه کشف حجاب رضاخانی قیام کردند و اجازه محو اسلام را ندادند بلکه این رضاخان و رژیم پهلوی بود که نابود و درس عبرتی برای همه مخالفان اسلام فراهم شد.
وی پیشاپیش سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) را تسلیت گفت و ادامه داد: خداوند توفیق معرفت کامل و پیروی و زیارت اهل بیت  در دنیا و شفاعتشان در آخرت به همه‌ ما عطا بفرماید.
صادقی در خطبه اول خود از بین رفتن آرامش و آسایش، سست شدن بنیاد خانواده و افزایش ناامنی و خیانت را از آثار بد حجابی دانست و گفت: رعایت حجاب و عفاف از واجبات مهم است که خدواند در قرآن بر آن تاکید کرده است.
ایشان ادامه داد: بعضی‌ها تحت تاثیر فرهنگ غرب حجاب را رعایت نمی‌کنند که هم خود گناه می‌کنند و دیگران را به گناه می‌اندازند.

خبرگزاری فارس

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد