تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
شنبه 31 فروردين 1398.
تاریخ شمسی :
السبت 15 شعبان 1440.
تاریخ قمری :
Apr 20 2019.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

بیش از 82 هزار نفر از جاذبه های تاریخی گناباد دیدن کردند

به گزارش پایگاه خبری باران کویر، محمدعلی نبی پور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: بیشترین بازدید در این مدت از روستای هدف گردشگری ریاب و قنات قصبه این شهرستان انجام شده است.
وی با اشاره به اقامت 11 هزار و 621 مسافر در اماکن اقامتی گناباد اظهار کرد: بیشترین جذب مسافر مربوط به بقاع متبرکه، مدارس و اقامتگاه های بوم گردی بوده و هتلها و میهمانپذیرها در ردیف های بعدی قرار دارند.
وی گفت: تمرکز جذب مسافران و گردشگران در تعطیلات نوروزی سال گذشته بیشتر بر قنات قصبه و روستای هدف گردشگری ریاب بود ولی برگزاری 33 برنامه فرهنگی، ورزشی و سنتی در 22 روستا طی مدت مشابه امسال در توزیع و پراکنش مسافران و تنوع بخشی به بازدید از آثار تاریخی این شهرستان نقش مهمی داشت.
نبی پور با انتقاد از ضعف های زیرساختی در قنات قصبه گناباد افزود: به دلیل برخی مشکلات امکان بازدید گردشگران از ورودی شماره یک این قنات محقق نشد و مدیریت مجموعه قنات قصبه و شهرداری گناباد انتظارات گردشگران در این زمینه را برآورده نکردند و به اهداف از پیش تعیین شده دست نیافتیم.
وی اظهار کرد: قرار بود بازارچه محلی و تاسیسات رفاهی در کنار قنات قصبه برای مسافران در نظر گرفته شود که این امر محقق نشد در صورتی که اگر این اقدامات به بخش خصوصی واگذار می شد، نتایج بهتری به دنبال داشت.
وی گفت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون 37 فقره نظارت بر تاسیسات گردشگری، مراکز خدمات رسان و اقامتی گناباد صورت گرفت که بیشتر موارد تخلف با تذکر رفع شد.
از مجموع 250 اثر تاریخی شناسایی شده در گناباد 144 اثر در فهرست آثار ملی کشور ثبت شده است.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد