تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
سه شنبه 12 فروردين 1399.
تاریخ شمسی :
الثلاثاء 7 شعبان 1441.
تاریخ قمری :
Mar 31 2020.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

انتصاب احمد لطفی مدیر اجرایی جشن قنات قصبه گناباد

به گزارش خبرنگار مجله باران کویر، سه شنبه ۱۸ ابان جلسه جشن قنات در مرکز فنی حرفه ای دیزل شرق گناباد برگزار گردید؛

مهندس شناسایی رئیس اداره میراث فرهنگی گناباد با ارائه گزارشی از جشن قنات گفت: جشن قنات قصبه در اواخر آذر ماه برگزار خواهد شد؛ و جلسات پیرامون قنات هر روز ساعت ۵ الی ۸ در دبیر خانه میراث فرهنگی گناباد تشکیل خواهد شد؛ و احمد لطفی را به عنوان مدیر اجرایی جشن قنات قصبه انتخاب کرد.
 وی افزود: هدف از تشکیل جلسه امروز تقسیم بندی وظایف وانسجام کمیته های مختلف، برای هر چه بهتر برگزار کردن جشن قنات قصبه گناباد می باشد.
شفیعی عضو شورای شهر گناباد با تاکید بر حساس سازی جشن قنات عنوان داشت: رایزنی هایی با دانشگاه تهران، فردوسی و شهرداری مشهد نیز برای شناخت و تبلیغ قنات قصبه گناباد انجام شده است.
احمد لطفی مدیر اجرایی جشن قنات قصبه افزود: بودجه ای که نماینده محترم شهرستان جناب مهندس بنایی، دستور آن را از ریاست محترم سازمان میراث فرهنگی گرفته اند، کارها و مقدمات لازم برای اخذ آن باید با سرعت و جدیت پیگیری شود و در صورت اختصاص، بایستی صرفاً صرف مرمت و بهسازی خود قنات شود تا وضعیت قنات و حریم آن، آبرومندانه شود و برای برگزاری جشن از محل جذب اسپانسر و کمک های لجستیکی و انسانی ادارات استفاده شود.
 وی در ادامه گفت: ۱۰ کمیته پیرامون جشن قنات تشکیل شده است؛ که این کمیته ها باید برنامه ریزی های لازم را برای پیشبرد بهتر اجرای جشن قنات انجام خواهند داد. در پایان کمیته قنات و کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات و روابط عمومی در حدود یک ساعت به گفتگو نشستند و برنامه ریزی های بعدی را به جلسات بعدی موکول کردند؛ در کمیته قنات قرار بر این شد که جلسات قنات را هفته ای دوبار تا زمان جشن قنات برگزار نمایند. قنات قصبه شهر گناباد به لحاظ موقعیت و قدمت آن که بر دو هزار و 500 سال و هم اکنون یکی از بهترین مکان‌های گردشگری محسوب می‌شود؛ شهرستان گناباد، جنوبی‌ترین شهرستان استان خراسان رضوی است. این شهرستان در طول شرقی ۴۶–۵۷ تا ۲۷–۵۹ و عرض شمالی ۰۳–۳۴ تا ۵۴–۳۴ قرار دارد.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد