تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
يكشنبه 2 ارديبهشت 1397.
تاریخ شمسی :
الأحد 7 شعبان 1439.
تاریخ قمری :
Apr 22 2018.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

دومین نشست شورای فرهنگ عمومی/ بزودی نکوداشت ناشرالاسلام مدنی در گناباد برگزار می گردد

به گزارش پایگاه خبری مجله باران کویردومین نشست شورای فرهنگ عمومی با حضور تنی چند از مسئولین شهرستان، امروز ظهر (24 تیر) در محل دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

نبی پور در این جلسه افزود: ارج نهادن به ارزشها ، توجه به میراث و تاریخ جامعه و انتقال آن به نسل‌های بعدی امری ضروری است و تاکید کرد که پاس داشتن مقام بزرگان و معرفی آنها به نسل جوان بصورت آثار مکتوب یا حرکتهای فرهنگی از اولویت‌های برگزاری این همایش ها می باشد.
دکتر خاکشور امام جمعه کاخک بهترین خروجی شورای فرهنگ عمومی را اهمیت دادن به یک موضوع عمومی و تلاش برای فرهنگسازی آن دانست.
دکتر شفیعی در جهت ارتقاء فرهنگ عمومی خواستار تشکیل مرکزی تخصصی  با حضور یک متولی اجرایی شد تا با روشی هنرمندانه و محتواسازی تاثیرگذار باعث تغییر در رفتار و کار روی اندیشه شود.
شفیعی از تمام دستگاههایی که بطور مستقیم یا غیر مستقیم ، به هرنحو با امور فرهنگی در ارتباط هستند تقاضای همکاری کرد و این امر را هم رعایت حقوق شهروند که مشارکت در حوزه های فرهنگی می باشد  و هم اقدامی به منظور تسریع در فرهنگسازی عمومی برشمرد.  رییس شورای فرهنگ عمومی نیز از برگزاری کنگره نکوداشت ناشرالاسلام مدنی در اینده ای نزدیک خبر داد.
حمید رضا مهدوی ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناباد نیز عنوان کرد که فرهنگ عمومی جامعه باید در سطح بالا باشد و تحقق این امر منوط به همگرایی دستگاههای فرهنگی و وجود تعاملی گویا مابین آنهاست.
مهدوی همچنین به چهره ملی و شناخته شده خواجه اختیار منشی اشاره کرد و اورا همچون میراث کهن گناباد با ارزش دانست و خواستار پژوهش در این مورد ، جمع آوری آثار او ، برگزاری کنگره بزرگداشت و ساختن تندیس این خوشنویس به نام گردید.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد