تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
چهارشنبه 28 آذر 1397.
تاریخ شمسی :
الأربعاء 11 ربيع ثاني 1440.
تاریخ قمری :
Dec 19 2018.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

بهره‌مندی 217 هزار نفر از برنامه‌های کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد در خراسان رضوی

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی گفت: طی یک سال گذشته 217 هزار نفر از برنامه های کانون های فرهنگی و هنری مساجد در خراسان رضوی بهره مند شده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری باران کویر، محمد حسین عبدالهی در جمع مدیران کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد گناباد در محل مسجد شهدای این شهرستان برگزار شد، با بیان این مطلب اظهار کرد:  در تابستان سال گذشته نیز استان خراسان رضوی بهترین برنامه و استقاده از اوقات فراغت را در کشور داشته است.

وی ادامه داد: چهل سال از انقلاب می گذرد و از تاسیس کانون های فرهنگی و هنری مساجد نیز 25 سال که نتیجه می گیریم کانون ها مولود انقلاب و نظام هستند.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی افزود: امروز دشمن به دنبال پوشیده نگه داشتن دستاوردهای انقلاب و نظام برای مردم است و سعی می کند با این کار نظام را ناکارآمد نشان دهد و در این وضعیت اولویت کانون های فرهنگی و هنری مساجد  اعلام دستاورد های انقلاب برای مردم است.

عبدالهی همچنین گفت: امروز با شرایطی که کشور دارد آگاهی بخشی به مردم در خصوص انقلاب برعهده مساجد و کانون های فرهنگی آن است و این‌ها در صورتی انجام می شود که کشور در حوزه های مختلف دستاوردهای خوبی داشته و در بیشتر علوم ما جز 10 کشور برتر هستیم.

وی با اشاره به این که مدیر کانون های مساجد باید افرادی فکور و دارای ایده باشند خاطرنشان کرد: مساجد و کانون های فرهنگی آن نباید دولتی شوند و هرجا کار را به مردم سپرده ایم به موفقیت رسیده ایم از همین رو با دولتی کردن مساجد یا کانون ها مخالف هستیم.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی تصریح کرد: وظیفه اصلی کانون های مساجد مبارزه با تهاجم فرهنگی دشمن بوده و برنامه های کانون ها باید بر اساس این محور طرح و برنامه ریزی شود./ایسنا

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد