تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
شنبه 18 مرداد 1399.
تاریخ شمسی :
السبت 19 ذو الحجة 1441.
تاریخ قمری :
Aug 08 2020.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

دیدار با ایثارگران باید با تکریم صد درصدی انجام شود

فرماندار شهرستان گناباد در دیدار با ایثارگران گفت: معتقد هستیم تکریم ایثارگران باید به صورت کامل توسط همه مسئولان انجام شود.
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، حامد قربانی با حضور در منزل خانواده شهید علی عجم و جانبازان سرافراز مراد علی مرادزاده، محمد جواد ابراهیمی دیدار کرد و گفت: معتقد هستیم آنچه ما امروز در نظام مقدس جمهوری اسلامی به عنوان دستاورد داریم مرهون رشادت های ایثارگران و تلاش های نسل های قبلی در دوران هشت سال دفاع مقدس و زمان پیروزی انقلاب می باشد و به یمن این رشادت هاست که امروز حرفی برای گفتن در دنیا داریم.
فرماندار شهرستان گناباد افزود: هر کوچه مزین به نام شهداست و جانبازان و آزادگان با ترویج روحیه ایثارگری اتحاد را در جامعه ارتقا می دهند.
وی اظهار داشت: وظیفه داریم بعنوان نسل های بعد از انقلاب این روحیه را حفظ کنیم و در راستای تعالیم و ارزش های شهدا قدم برداریم.
فرماندار گناباد با بیان اینکه وظیفه ماست خدمت ایثارگران برسیم و از فداکاری آنان تجلیل کنیم و پرچمی که ایثارگران بلند کردند را حفظ و به نسل های بعد انتقال کنیم.
این دیدار که با هدف تجلیل و تکریم از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران برگزار شد، حجت الاسلام صادقی نسب امام جمعه، محمد شهابی رئیس بنیاد و شهید و امور ایثارگران، سرهنگ ابراهیم زاده فرمانده نیروی مقاومت بسیج حضور داشتند.
 سردار شهید علی عجم متولد اول دی ۱۳۳۸ چشم به جهان گشود و در جزیره مجنون در هشتم اسفند ۱۳۶۲ به فیض عظیم شهادت رسید. پیکر مطهر ایشان پس از ۱۱ سال دوری از وطن در اسفند ۱۳۷۳ در زادگاهش دهستان زیبد به خاک سپرده شد.
جانباز 25 درصد مرادعلی مرادزاده با عضویت در بسیج در ششم دیماه ۱۳۶۴ به منطقه غرب اعزام و در هفتم اسفند ۱۳۶۴ در عملیات والفجر ۹ در منطقه سلیمانیه بر اثر موج انفجار از ناحیه کمر مجروح و جانباز40 درصد محمد جواد ابراهیمی در دوم فروردین ۱۳۶۱ در منطقه ابوشهاب به خاطر اصابت ترکش به کلیه چپ و قفسه سینه مجروح و به مقام جانبازی نائل آمدند.
گفتنی است شهرستان گناباد 332 شهید، 925 نفر جانباز و 26 آزاده سرافراز را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
منبع:ایثار

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد