تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
يكشنبه 2 ارديبهشت 1397.
تاریخ شمسی :
الأحد 7 شعبان 1439.
تاریخ قمری :
Apr 22 2018.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

یکی از پرچمداران اصلی دفاع از حجاب و عفاف در گناباد علامه بهلول بود

به گزارش پایگاه خبری مجله باران کویر حجت الاسلام موسوی نیا نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گناباد همزمان با 21 تیرماه در راهپیمایی روز عفاف و حجاب که در محل مصلی این شهرستان برگزار گردید، افزود: رعایت حجاب اسلامی امروزه امری ضروری است. مردم غیرتمند شهرمان علیرغم تبلیغات منفی رسانه های غربی و شبکه های ماهواره ای با حضور در راهپیمایی حجاب و عفاف ثابت کردند که حجاب امری شخصی نیست و فرهنگ درونی یک جامعه است. وی با بیان این که غربی ها سعی دارند با متلاشی کردن خانواده ها فرهنگ دینی ما را از بین ببرد اذعان کرد :حجاب و عفاف از مصادیق اساسی فرهنگ اسلامی دانست و متاسفانه بعضی از روشنفکران می‌خواهند حجاب را یک موضوع شخصی جلوه بدهند در صورتیکه حجاب کاملا یک موضوع اجتماعی می‌باشد و در همه شئونات جامعه تاثیر‌گذار است.
موسوی نیا ادامه داد: حجاب فراتر از پوشش ظاهری است و حتی حرف زدن در برابر نامحرم را شامل میشود.  مخاطبین اصلی این مبحث زنان میباشند و جامعه ای سالم خواهد بود که در آن زنان و دختران محکم بایستند و خویشتن را محافظت کنند.
 دشمنان برای ازهم پاشیدن یک جامعه، کانون گرم خانواده را هدف میگیرند و برای رسیدن به این هدف قدم اصلی را به لجن کشیدن شخصیت زنان قرار میدهند و این امر با از بین بردن عفاف و حجاب محقق خواهد شد.
یکی از پرچمداران اصلی دفاع از حجاب و عفاف در شهر ما  علامه بهلول بود.  هویت شهر گناباد با هویت او نمایان شده و لازم به ذکر است که بازسازی مقبره آن بزرگمرد امری ضروری است.
وی عفاف را نیروی باطنی نگهدارنده انسان از بی‌حیایی دانست و گفت: حجاب و عفاف هر دو با هم واجب الهی است و باید مورد توجه قرار داد.
موسوی‌نیا تنها استفاده از چادر و پوشش را برای حفظ حجاب و عفاف کافی ندانست و گفت: دراسلام حتی نوع رفتار و حرف زدن خانم‌ها مشخص شده است که باید رعایت شود.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد