تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
شنبه 8 بهمن 1401.
تاریخ شمسی :
السبت 7 رجب 1444.
تاریخ قمری :
Jan 28 2023.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

افتتاح 6 واحد مسکونی نیازمندان در هفته دولت

به گزارش باران کویر: معاونت مشارکت های مردمی بهزیستی خراسان رضوی و هیئت همراه؛  یکشنبه در ششمین روز از گرامیداشت هفته دولت (دوم تا هشتم شهریور)، در حاشیه افتتاح چند پروژه از جمله:

6 واحد مسکونی در شهرک شهرجو یک واحد متعلق به موسسه خیریه ثامن الجج هست و بقیه آن متعلق به بهزیستی و38 میلیون هزینه شده برای اینجا که از این38 تومان 29 میلیون را موسسه ما موسسه خیریه ثامن الحجج داده است الباقی بهزیستی و دو میلیون نیز خانواده ای که قرار است خانه مستقر شوند، تحویل شان داده شد، هر چند کم وکسری  برق و تجهیزات منزل و..هم داشت.
معاونت مشارکت های مردمی بهزیستی خراسان رضوی گفت: تا حدود 4 میلیون برای آنچه از کسری های این پروژه حتماً هماهنگ می کنم ، که در اسرع وقت صورت بگیرد و با پاداش بلاعوض که امید است که بتوانید کسری هایی جدا از بحث ساختمانی و تجهیزات منزل این پروژه را تکمیل شود؛ هرچند هدیه ناچیزی از طرف سازمان بهزیستی است، در مرحله بعد تکمیل خواهد شد. بهزیستی در بحث توانمند شدن خانواده ها یکی از قدم هایی که برمی دارد بحث تامین مسکن است و اینکه بهزیستی خانه نمی سازه  برای کسی و به کسی خانه نمی دهد ولی در راستای خانه دارشدن خانواده های تحت پوشش کمک می کند، چون گاهی پیش می آید مددجویان مراجعه می کنند ما خانه می خواهیم سازمان مشارکت های مردمی بهزیستی فقط عملاً اقدام اولیه را می کند. نهایت یک وام بلاعوض بهزیستی خواهد داد.الان در روستاها تا 8 میلیون و در شهرها تا سقف 4 میلیون تومان کمک می شود؛ ولی از سال 82 تا الان همین رقم ناچیز که پرداخت شد سقف 4 میلیون باعث شد بیش از 3 هزار خانواده صاحب خانه شوند و یک انگیزه ای شد که بچه های بهزیستی در کل استان، بچه های تحت پوشش بتوانند در این زمینه قدم بردارند هرچند با 4 میلیون نمی توان خانه خریداری کرد، ولی همان مبلغ بلاعوضی که پرداخت می شد انقدر برکت داشت که توانست  در چندین سال بیش از 3000 نفر صاحب خانه بشوند . بحث خانه دار شدن رقم سنگینی برای خانواده ها است خیرین محترم کمک خواهند کرد، تا وقتی که خیرین محترم وارد این کار نشوند، این کار عملی نمی شود. بهزیستی نیز، یک نخودی داخل آش می اندازد و یک نمکی برای این هزینه است.
وی افزود: درخواست دارم از خیریه هایی که در شرف تاسیس هستند؛ که در راستای توانمند شدن خانواده ها و درراستای اشتغال و مسکن پا پیش بگذارند، که اگر این دو بخش حل بشود بخصوص مسکن که یک سرپناهگاه امن برای خانواده ها است؛ بسیاری از خانواده ها از آسیب اجتماعی رها می کند و باعث آرامش در کل خانواده می شود.
خیرین با کمک به نیازمندان، قدم موثری برای دنیا و آخرت خود برداشته اند. گناباد هم افرادخیّرو نیکو کار دارد  و نیز علم خاصی نسبت به نیازمندان شهرستان دارند. با کمک موسسه خیریه بتوانیم در این زمینه شاهد پیشرفت های دیگر باشیم بهزیستی هم کمک می کند معاونت مشارکت مردمی هم از محل اعتبارات خیّرین سعی می کند در موقعیت های خود که نیاز به اقدامات لازم است، حتماً کمک کند و یک هدیه 4میلیون تومان هم مجدد به افراد به صاحب خانه به همراه رقمی به عنوان شیرینی خانه به سایر مبالغ افزود.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد