تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
يكشنبه 25 آذر 1397.
تاریخ شمسی :
الأحد 8 ربيع ثاني 1440.
تاریخ قمری :
Dec 16 2018.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

همایش کویر نوردی با هدف نشاط اجتماعی در روز زن انجام شد .

حاجی آباد در ۱۲ کیلومتری شمال شهرستان گناباد واقع شده با کویری زیبا و آسیاب آبی قدیمی که بعنوان   یکی از مناطق گردشگری میتواند معرفی شود ، شاهد حضور  جمعی از معلمین و  دوستداران طبیعت  بود .

   این همایش با هدف ایجاد نشاط اجتماعی و ترویج فرهنگ گردشگری با کمک اداره آموزش و پرورش و اداره ورزش و جوانان شهرستان گناباد در روز جمعه هجدهم اسفند ۹۶ در منطقه کویری شُعبه روستای حاجی آباد با حضور مردم انجام گردید .
     پیاده روی بعد از صرف صبحانه گرم ورزشگاه یادگار امام روستای حاجی‌آباد شروع و پس از طی مسافت ۳ کیلومتری و عبور از کنار آسیاب  قدیمی و جالب  به  سازه هایی که  در اثر عوامل طبیعی باران وسیل ایجاد شده بود رسیدیم .

    سازه ای که به درب صوفه بیشتر شبیه بود  .  عبور از غارهای خاکی و تپه‌ های کویری کلوت که نرمی  خاکش لطافت خاصی داشت شرکت کنندگان را به  جنب و جوش واداشت .
سازهای سفالی و مسیر اصلی  و قدیمی  قنات  در کنار گذرگاه و در ارتفاع شش متری قرار  داشت ، که نشان از  تخریب  مسیر اصلی قنات توسط عوامل طبیعی را داشت .

     دکتر هادی  محمد پور مدیریت آموزش  و پرورش  گناباد  که  در چند ماه اخیر  توانسته با وجود مشکلات و دغدغه های  زیاد ،  تلاش  و همکاریهای  خوبی  را  برای  هماهنگی  و اجرای  برنامه های  شاد ورزشی  و تفریحی  خانوادگی  در کنار اداره  ورزش  انجام دهد .
     دکتر محمد پور با بیان خبر خوش  از اجرای برنامه   پیاده روی و گردشگری وتفریحی برای مردم در هفته معلم  اردیبهشت ماه ۹۷ خبرداد.
    وی تآکید کرد  تداوم و انجام  این  برنامه ها  با همکاری  نهادها و ادارات ، در  ایجاد نشاط اجتماعی و سلامت جسمی و روحی   افراد جامعه  لازم  و ضروری است .
    وی افزود :  آموزش  و پرورش  میتواند در کنار نهادهای  دیگر  و با حضور مردم  فرهنگ همدلی و   نزدیک  شدن  به فضاهای  گردشگری و تفریحی و ایجاد روحیه سالم  و دور شدن  از  فضاهای شهری  و فضای  مجازی  عمل کند .

ایشان  یکی  از شاخصه  های  اصلی  تحول  صنعت بنیادین  را توجه  به  مسائل مهارتهای زندگی  دانست و افزود:  هرچه  خانواده هابه هم  نزدیکتر  باشند فرزندان نیز  آسایش  بیشتری  خواهند  داشت .
    محمد علی  امینی ریاست  اداره ورزش و جوانان  گناباد با ابراز  خوشحالی گفت :  از خدای منان سپاسگزارم  که  توانسته ایم  در  کنار آموزش و پرورش و همکاری  دیگر  نهاد ها  و ادارات  و مردم  باعث ایجاد شور و شوق  در  خانواده ها باشیم    .
    سر کار خانم  زمانی یکی  از  دبیران  حاضر در همایش  کویر نوردی روستای  حاجی آباد ضمن تشکر از برگزار کنندگان   گفت :  تداوم  اینگونه  برنامه ها  موجب  تضمین سلامت افراد جامعه می باشد .
وقتی  افراد از  سلامتی  جسمی وفکری  و روحی  برخوردار باشند  بالطبع میزان بهره وری   در کار  و خدمت رسانی   نیز  بیشتر و  با کیفیت  بهتر  خواهد  بود .
      در پایان  از همکاری شورای  اسلامی  و دهیاری  روستای حاجی آباد و هیئت کوهنوردی شهرستان گناباد تقدیر بعمل آمد .
     یاد آور  میشود :  در چند ماه  پایانی سال ۹۶  اداره  ورزش  و جوانان و آموزش و پرورش با اجرای برنامه  های  متنوع  فرهنگی و ورزشی ،  بعنوان  پیش  قراولان  بحث  ایجاد  نشاط  اجتماعی  گام های مثبتی  برادشته اند

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد