تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
يكشنبه 28 بهمن 1397.
تاریخ شمسی :
الأحد 12 جماد ثاني 1440.
تاریخ قمری :
Feb 17 2019.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

تلاش و پشتکار تا قهرمانی وکسب مدال های رنگارنگ کاراته و تکواندو

تلاش و پشتکار تا قهرمانی وکسب مدال های رنگارنگ کاراته و تکواندو
فرزاد سبزه نوقابی در اردیبهشت ماه سال 1386 در خانواده فرهنگی در نوقاب در شهرستان گناباد دیده به جهان گشود.

وی در چهار سالگی به ورزش کاراته به مربیگری استاد امین عشقی روی آورد و به مدت سه سال به این ورزش پرداخت و در این مدت توانست دو مقام سوم کشور و یک مقام اول کشور را در کاراته کسب کند .

پس از آن به علت تعطیلی رشته کاراته و نبود استاد عشقی در سن هفت سالگی به تکواندو روی آورد و چند ماه پیش استاد قربانی و استاد کلالی آموزش دیده و در نهایت در آبان ماه 1394 تا الان تحت آموزش استاد ایزدپناه تکواندو را ادامه داده و تا به الان توانسته  مقام اول شهرستان ودر استان در رشته نمایشی هانمادانگ سه مقام سوم ، دو مقام دوم و دو مقام اول را کسب کند و در رشته المپیکی تکواندو (مبارزه) در استان یک مقام اول در قهرمانی استان در رده مشکی وزن هفت و یک مقام سوم در لیگ تکواندو در سال گذشته و در امسال مقام اول لیگ انفرادی تکواندو را کسب نماید و در اردیبهشت ماه امسال وارد اردو تیم استان شده و پس از انتخابی های متعدد درون اردویی به عنوان بازیکن وزن هشت در تیم استان انتخاب و پس از گذراندن اردوی بیست روزه تیم استان به سرمربیگری استاد حسین فضائلی نیا و مربیگری استاد تبوخت در مسابقات کشور شرکت کرد وتا مرحله یک چهارم نهایی پیش رفته و  جزو هشت نفر برتر شده و در عین ناباوری در مبارزه ای پایاپای با اختلاف دو امتیاز  متوقف شد و در امتیاز شماری به مقام ششم کشور بسنده کرد.
ایشان هم اکنون پایه پنجم ابتدایی را تمام کرده و به لحاظ تحصیل هم جزو دانش آموزان ممتاز بوده ودر سال تحصیلی گذشته شاگرد دوم شده است .
وی موفقیت های خود را نتیجه همراهی و زحمات پدر و مادر در تمام مراحل اردو ،مسابقات استان و کشور و... و استاد کاراته استاد امین عشقی و اساتید در تکواندو استاد علیرضا قربانی و استاد حسین کلالی و استاد دو سال و نیم اخیر و حال حاضر استاد محمد مصطفی ایزدپناه و رئیس هیئت تکواندو شهرستان  اقای مهندس هادی رفیع و استاد حسین زاده رئیس هیئت استان بواسطه پیگیری شهرستانی ها  و اساتید حسین فضائلی و تبوخت استاد های تیم استان دانست و از آنها تشکر کرد.. و به هم سن های خود توصیه کرد که در کنار درس ورزش رو هم ادامه بدند زیرا که  ورزش باعث پیشرفت درس می شود.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد