تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
شنبه 1 آبان 1400.
تاریخ شمسی :
السبت 17 ربيع أول 1443.
تاریخ قمری :
Oct 23 2021.
تاریخ میلادی :

نقشه گناباد

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

تقدیر از سه شرکت صنعتی گناباد به عنوان واحد نمونه صنعتی

  تقدیر از سه شرکت صنعتی گناباد به عنوان واحد نمونه صنعتی از سه شرکت صنعتی گناباد در همایش بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن خراسان رضوی در مشهد مقدس به عنوان واحد نمونه صنعتی تقدیر شد.

از سه شرکت صنعتی چینی تقدیس ، دیرگداز و شانه عقیق گناباد به عنوان واحد نمونه صنعتی تقدیر به عمل آمد.
گفتنی است شرکت های صنعتی چینی تقدیس و دیرگداز گناباد زمینه اشتغال زایی مستقیم برای بیش از 1 هزار نفر در شهرستان را فراهم کرده اند.
 به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، علیرضا رشیدیان شامگاه شنبه در همایش بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن که در نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار شد، اظهار داشت: ملت ایران با غیرت مثال‌زدنی خود در تمامی بخش‌ها عملکردی اقتدار آمیز داشتند.
وی افزود: مقام معظم رهبری نام سال را اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامیدند و هیچ بهانه‌ای از مسیر دولتی توجیه‌پذیر نیست که در اقدامات تحقق این مهم کوتاهی شود.
استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه رهبر انقلاب، اقتصاد مقاومتی را به‌عنوان یک تکلیف ابلاغ کردند، خاطرنشان کرد: تمامی قوا آماده هستند تا در جهت تحقق خواسته به‌حق ایشان اقدامات لازم را صورت دهند؛ توسعه کشور امری است که همه با هم به آن می‌رسیم و هیچ ملتی با ضرب و زور به توسعه نمی‌رسد و امام خمینی(ره) فرمودند اگر قرار است به پیشرفت و توسعه برسیم باید همه به هم کمک کنیم.
رشیدیان مبارزه با قاچاق کالا را وظیفه همگان دانست و تصریح کرد: مبارزه با قاچاق کالا صرفاً وظیفه مرزبانی، نیروی انتظامی، تعزیرات حکومتی و دستگاه قضائی نیست و اگر مصرف کالای داخلی را ترویج دهیم، جلوی پدیده شوم قاچاق کالا گرفته می‌شود و مردم به سراغ کالای خارجی و قاچاق نمی‌روند.
وی تأکید کرد: باید کمک کنیم که دانشگاهیان، بانک‌ها و افراد مدبر و باتجربه همراه و شریک دلسوز صنعت باشند و مشارکت با صنعت‌گران در مسیر رشد و توسعه صنعت باشد.
استاندار خراسان رضوی بیان کرد: اگر طبق فرموده مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی دانش‌بنیان نشود و نگاهی به حوزه کیفیت در بحث رقابت با کالای خارجی نباشد به نتیجه مطلوب نمی‌رسیم و اگر با اتحاد و وحدت حرکت کنیم خدا هم یاریمان می‌کند.
رشیدیان گفت: هر مدیری که واحد تولیدی خود را فعال نگه داشته و مجموعه کاری‌اش را تعطیل نکرده یک قهرمان واقعی است، زیرا از معضلات بیکاری شاغلان جلوگیری کرده است.
سیدحسن حسینی، رئیس خانه صنعت و معدن خراسان رضوی نیز در ادامه این همایش اظهار داشت: دو مسئله‌ای که به تولید ضرر می‌زند قاچاق کالا و واحدهای زیرپله‌ای است و باید در این رابطه طوری کار شود که فروش قاچاق برای قاچاقچی صرف نکند و دولت نیز در این باره برخوردی جدی داشته باشد.
وی افزود: موضوع دیگری که مورد تقاضا بوده این است که دستگاه قضائی پروانه ملی بهره‌برداری را به عنوان جواز کسب و وثیقه قبول کند.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد