تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
شنبه 1 آبان 1400.
تاریخ شمسی :
السبت 17 ربيع أول 1443.
تاریخ قمری :
Oct 23 2021.
تاریخ میلادی :

نقشه گناباد

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

در طول تاریخ زندگی بشر اوالیا وصالحین هیچگاه با مستکبرین مذاکره وصلح نداشته اند

مدیر کل حفظ ونشر ارزشهای دفاع مقدس در مراسم گرامی داشت 13 آبان که در محل مصلی امام خمینی گناباد  برگزار شدگفت : در طول تاریخ زندگی بشر اولیا وصالحین هیچگاه با مستکبرین مذاکره وصلح نداشته اند  وماهم رهرو اینها هستیم 

سردار  حسینعلی یوسف  علیزاده افزود:امریکا واستکبار در طول 40سال انقلاب اسلامی هر گونه شرارت ودشمنی که داشتند علیه انقلاب وملت ایران  انجام دادند .

وی گفت :حضرت امام در 40سال پیش گفت:امریکا هیچگونه غلطی نمی تواند بکند  واکنون ما هم بر همین منطق هستیم و وشعار اساسی ما مرگ بر امریکاست .

وی افزود: انقلاب اسلامی در این 40سال موفقیتهای چشمگیری داشته واکنون گام دوم انقلاب برداشته شده است وباید بیش از گذشته با تلاش وپشتکار  شما دانش اموزان که اینده انقلاب هستید  کشور را بیمه کنیم و با هدایت و ودرایت وسعه صدر رهبر فرزانه انقلاب  راهای رسیدن انقلاب را به اوج ان هموار سازیم  .

حامد قربانی، فرماندار گناباد هم ، در  ابتدای مراسم گرامی داشت  13 آبان ،  روحیه استکبارستیزی را یکی از اصول مهم انقلاب اسلامی بیان و اظهار کرد: یکی از عوامل مهم پیشرفت ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی در طی 4 دهه اخیر، روحیه استکبارستیزی بوده است که باید به درستی به نسل جوان منتقل و در جامعه نهادینه گردد.

وی افزود: روز 13 آبان تنها متعلق به قشر دانش آموز نیست، بلکه این روز متعلق به همه اقشار مردم و نماد مبارزه با استکبار جهانی است.

فرماندار گناباد استقلال را یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی دانست و افزود: دشمنان و در راس آن ها، آمریکای جنایت کار با روحیه استکباری خود، تلاش می کند تا جلوی رشد و استقلال کشورها را بگیرد.

قربانی تأکید کرد: دستاوردهای مختلف انقلاب اسلامی همچون استقلال امروز کشور مرهون وحدت، هوشمندی و روحیه استکبارستیزی نظام جمهوری اسلامی است.

 در پایان مراسم دانش اموزان با برگزاری  راهپیمایی   وسر دادن شعار مرگ بر امریکا، مرگ بر اسرایئل  و مرگ بر استکبا رمسیر مصلی تا میدان غدیر را  پیمودند.

منبع:گناپا

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد