تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
جمعه 16 خرداد 1399.
تاریخ شمسی :
الجمعة 14 شوال 1441.
تاریخ قمری :
Jun 05 2020.
تاریخ میلادی :

نقشه گناباد

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

دانش ۱۴ در روستای بیلند نیازمند به توجه بیشتر مسئولین

تصاویری که در ادامه همین مطلب آمده مربوط به یکی از نقاط مرکزی بیلند است. کوچه ای با خانه ها و دیوارهای درحال تخریب که هر لحظه بیم آن می رود بر روی عابران فرود آید و خساراتی جانی در پی داشته باشد.
یکی از ساکنین این کوچه (دانش14) ضمن نشان دادن نامه های ارسالی خطاب به مسئولین (نامه به دهیاری با شماره ثبت 98/1173مورخ 4/4/98) از عدم رسیدگی به این موضوع گله مند بود ومی گفت تنها اقدام شورای اسلامی و دهیاری بیلند حضور در محل و مشاهده این کوچه بوده و تاکنون هیچ اقدام مقتضی انجام نداده اند.
لازم به ذکر است این شهروند طی نامه ای بخشداری مرکزی را نیز در جریان این امر قرار داده (ثبت شده به شماره 98/1603 مورخ 13/7/98) اما گویا هنوز درخواست وی در پیچ و تاب اداری مانده و هیچ اقدامی صورت نگرفته . پیچ و تابی که با شروع فصل پاییز و زمستان و با توجه به باران های شدید سال گذشته ، ممکن است به قیمت جان ساکنین این کوچه تمام شود.
علاوه بر این، خانه های مذکور در این کوچه خالی از سکنه و تخریبی بوده که علاوه بر موضوعات بیان شده از لحاظ بهداشتی و امنیتی نیز می تواند مشکل آفرین باشد که باز هم توجه نهاد های مربوطه می طلبد.
همه اینها درحالی است که مالکین خانه های مذکور نیز درخصوص اصلاح این وضع آماده همکاری هستند که جای تشکر ویژه دارد اما با توجه به صعب العبور بودن این کوچه این امر نیازمند پیدا کردن راهکار مناسب است که باید توسط دهیاری و شورای محترم انجام گیرد.
البته این شهروند از اداره های مخابرات و برق گناباد به خاطر حضور در محل (البته با پیگیری های شخصی و نه هیچ دستور اداری) و مرتب کردن کابل های برق و تلفن تاحد امکان ، کمال تشکر را داشت. هرچند با توجه به دیوارهای شکسته وگلی این کوچه هر آن امکان پایین آمدن آوار و قطع برق و برق گرفتگی باز هم وجود دارد که اصلاح آن نیازمند همکاری شورای اسلامی و دهیاری را دارد.اما لازم است در اینجا یکی از وظایف دهیار و شورای اسلامی ، که در قسمت 30 از ماده 10 اساسنامه تشكیلات و سازمان دهیاریها آمده را یادآور شویم:
(اتخاذ تدابیر لازم برای حفظ روستا از خطر سیل و حریق و رفع خطر از بناها و دیوارهای شکسته و خطرناک واقع در معابر و اماکن عمومی و تسطیح چاه ها و چاله های واقع در معابر بر اساس مصوبات شورا.)
لازم به ذکر است با توجه به اینکه پیگیری این موضوع چندین ماه است که به طول انجامیده و هنوز نتیجه ای را دربر نداشته لازم دیدیم این موضوع را به صورت خبر و عکس به سمع و نظر سایر مسئولین و افکار عمومی نیز برسانیم تا شاید راه حلی برای این موضوع پیدا شود.علاج واقعه پیش از وقوع باید کرد
دریغ سود ندارد چو رفت کار از دستپ ن: بعد از تنظیم این خبر و قبل از اینکه آن را منتشر کنیم و با پیگیری های بعدی اهالی این کوچه کارشناس فرمانداری به همراه دهیار و یکی از اعضای شورای اسلامی بیلند به محل مراجعه و وضعیت را بررسی کردند.
نتیجه این بررسی ترسیم چند خط آن هم تنها در قسمتي از کوچه و تخریب آن قسمت توسط دهیاری بود که  برخی قسمت ها همچنان رفع خطر نشده و در معرض تخریب است.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد