تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
شنبه 8 بهمن 1401.
تاریخ شمسی :
السبت 7 رجب 1444.
تاریخ قمری :
Jan 28 2023.
تاریخ میلادی :

نقشه گناباد

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

نماینده مجلس: دولت سیزدهم از موازی کاری فرهنگی جلوگیری کند

نماینده مجلس: دولت سیزدهم از موازی کاری فرهنگی جلوگیری کند


 نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت سیزدهم با برنامه ریزی منسجم و هدفمند از هرگونه موازی کاری در فعالیتهای فرهنگی جلوگیری کند.

محمد صفایی دلویی روز شنبه گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: موازی کاری فعالیتهای فرهنگی در بخشهای مختلف از جمله شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، سازمان تبلیغات اسلامی و حوزه های علمیه، تاثیرپذیری این اقدامات و برنامه ها را کاهش می دهد لذا دولت باید برای رفع این معضل برنامه هدفمند داشته باشد.

وی ادامه داد: همانگونه که معاونت اقتصادی برای ریاست جمهوری انتخاب شده است باید معاونت فرهنگی هم در این ساختار تعیین شود تا با مدیریت واحد از هرگونه موازی کاری و پراکندگی در عرصه های فرهنگی کشور جلوگیری شود.

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم تدوین یک برنامه و مدل در عرصه اقتصادی انقلاب اسلامی و استراتژیهای لازم آن گفت: دانشگاهها و مراکز آموزش عالی و حوزه های علمیه تاکنون نسخه ها و راهکاری در این بخشها ارایه نداده‌اند.

وی افزود: علوم و رشته ها و تحقیقات و طرحهای دانشگاهها و مراکز آموزش عالی باید متناسب با نیاز عمومی و رفع مشکلات جامعه باشد و این امر ملاک انتخاب اساتید و برتری طرحهای دانشجویی قرار گیرد و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بر این امر نظارت داشته باشد.

صفایی دلویی، وجود دیپلماسی قوی در عرصه اقتصاد را لازمه موفقیت دولت سیزدهم در عرصه های ملی و بین المللی دانست و ادامه داد: باید تعاملات اقتصادی کشور با سایر کشورها در سطوح منطقه ای و جهانی افزایش یابد و به تعامل با تعداد محدودی از کشورها بسنده نشود بلکه باید با دید کلان به این مساله توجه شود.

وی گفت: طی چهار دهه گذشته در این بخشها اصلاحات لازم انجام نشده است و دولت سیزدهم و مسوولان ذیربط باید با برنامه ریزی هدفمند بستر این مهم را هموار و راهکار مشخصی در این زمینه ارایه کنند.

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی تعامل و همگرایی خوب بین دولت سیزدهم و قوای مقننه و قضاییه را عامل مهم در موفقیت برنامه های دولت دانست.

وی افزود: دولت سیزدهم باید شایسته سالاری را ملاک ارزیابی و انتخاب مدیران قرار دهد و افرادی را که دارای انگیزه کافی و برنامه واقع بینانه هستند انتخاب کند. ایرنا

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد