تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
شنبه 18 مرداد 1399.
تاریخ شمسی :
السبت 19 ذو الحجة 1441.
تاریخ قمری :
Aug 08 2020.
تاریخ میلادی :

نقشه گناباد

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

قرآن کریم بهترین سنگر در مقابل تهاجمات فرهنگی و فتنه‌ها است

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: قرآن کریم بهترین سنگر در مقابل تهاجمات فرهنگی و فتنه‌ها است.

 

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، به مناسبت هفته قرآنی، اعضای شورای قرآنی دانشگاه علوم پزشکی گناباد با مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری این دانشگاه دیدار کردند.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گناباد با تاکید بر ضرورت توجه بیشتر به قرآن گفت: قرآن، معجزه جاویدان رسول خدا(ص)، یک برنامه زندگی فردی فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و... برای مسلمانان و پناهگاه امت در فتنه ها و بحران هاست.

حجت الاسلام حسن صادقی نسب افزود: حضرت امیر(ع) فرمود: وقتی فتنه ها به سوی شما روی آورد مانند پاره های شب تاریک که راه از بیراهه تشخیص داده نشود بر شما لازم است به قرآن پناه ببرید که قرآن شفاعت کننده است و خدا شفاعت آن را می پذیرد.

صادقی نسب خطاب به جامعه دانشگاهی گفت: برهمه لازم است در این دوره ی آخرالزمانی که دوره فتنه ها و تهاجم فرهنگی است و دشمن با استفاده از تبلیغات سوء و فضای مجازی سعی بر متزلزل نمودن اعتقادات نسل جوان را دارد، باید ارتباط جوانان را با قرآن در حوزه های مختلف قرآنی همچون تفسیر، تلاوت، مفاهیم قرآنی و... بیشتر کنیم.

وی در ادامه گفت: در کنار فعالیتهای قرآنی توجه به عترت و خاندان پیامبر و ائمه معصومین(ع) ضروری است زیرا امامان شیعه داناترین مردم به تبیین و تفسیر قرآن و پیاده کردن ارزش های دینی و مقررات اسلامی بوده و هستند.

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد