تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
شنبه 8 بهمن 1401.
تاریخ شمسی :
السبت 7 رجب 1444.
تاریخ قمری :
Jan 28 2023.
تاریخ میلادی :

نقشه گناباد

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

خیران چهار هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال به سیل‌زدگان کشور کمک کردند

گناباد- ایرنا- قائم مقام سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کشور گفت: خیران استان‌های مختلف چهار هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال به سیل‌زدگان چهار استان کشور کمک کردند.

وحید شفیعی روز چهارشنبه در همایش تجلیل از داوطلبان برتر جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی در گناباد افزود: از این مبلغ ۲ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال کمک‌های نقدی و یک هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال به صورت غیرنقدی اهدا شده است.

وی ادامه داد: ابتدای امسال چهار استان کشور درگیر سیل بودند و ۲۲ استان نیز تحت تاثیر آن قرار داشتند و به ارایه خدمات مختلف و امدادرسانی به سیل‌زدگان پرداختند.

وی گفت: در طرح بازپیوند خانواده ۷۹۷ بیمار مهجور و در راه مانده توسط جمعیت هلال احمر کشور از کربلا تا مقاصدشان در نقاط مختلف کشور هدایت و سازماندهی شدند.

شفیعی، آبرسانی به مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان توسط تانکر یا توزیع آب معدنی را از اقدامات مهم  گروه‌های سحر جوانان سازمان داوطلبان هلال احمر کشور در سال جاری برشمرد.

وی داوطلبان هلال احمر را سربازان گمنام و بی منت در عرصه امدادرسانی و بزرگترین سرمایه جمعیت هلال احمر کشور ذکر کرد و افزود: بهره‌گیری بیشتر از ظرفیت مردم و خیران در کمک رسانی به حادثه دیدگان رویکرد مهم این جمعیت است.

مدیر عامل هلال احمر استان خراسان رضوی هم در این مراسم گفت: جمعیت هلال احمر نهاد باسابقه، مردمی و خیریه است که به حرکت رو به رشد و خیرخواهانه خود ادامه می‌دهد.
دکتر سید مجتبی احمدی افزود: حضور داوطلبان به عنوان بازوان این جمعیت و اقدامات ارزشمند داوطلبی باعث رشد و برکت اقدامات ماست.

یکی از استادان حوزه و دانشگاه مشهد نیز با اشاره به آیات قرآن و روایات ائمه معصومین (ع) گفت: مردم در دین مبین اسلام از جایگاه و اهمیت خاصی برخوردارند و بی تفاوتی نسبت به حادثه دیدگان در حوادث غیر مترقبه از انسانیت و مسلمانی به دور است.

حجت الاسلام محمد کاظم راشد یزدی افزود: داوطلبی در هلال احمر و امدادرسانی به حادثه دیدگان بسیار ارزشمند است و اجر بسیار نزد پروردگار دارد.

فرماندار گناباد هم گفت: با توجه به اینکه این شهرستان همواره در معرض بلایا و حوادث غیر مترقبه قرار دارد، اهمیت فعالیت‌های هلال احمر را به خوبی حس کرده و داوطلبی ظرفیت بی‌نظیر در این نهاد برای خدمت به مردم است.

حامد قربانی همچنین با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در اسفندماه امسال افزود: مشارکت پرشور مردم در انتحابات بار دیگر ترفندهای دشمنان را نقش بر آب خواهد کرد..

در این مراسم از ۱۴۰ نفر از داوطلبان برتر جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی قدردانی شد.

جمعیت هلال احمر استان ۶ میلیون و ۴۰۰ هزار نفری خراسان رضوی ۳۱ پایگاه امداد و نجات، ۲۲ نمایندگی و شعبه، ۶۰۰ کارمند، ۴۴ دستگاه آمبولانس، یک فروند بالگرد، ۲ هزار و ۳۴۰ امدادگر، ۴۰ هزار داوطلب و ۱۰۳ هزار عضو جوان را در اختیار دارد.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد