تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
شنبه 8 بهمن 1401.
تاریخ شمسی :
السبت 7 رجب 1444.
تاریخ قمری :
Jan 28 2023.
تاریخ میلادی :

نقشه گناباد

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

"پژوهش هزینه نیست ، سرمایه است"

 پژوهش فعاليتي منسجم براي رسيدن به شناختي روشن و راهی برای گسترش مرزهای علم و دانش و گشودن افق های درخشان است. مطالعه و پژوهش رکن اصلی سیاست گذاری و برنامه ریزی ها کلان هر کشوری و نهادهای پژوهشی است.  زیرا بدون شناختن اقتضائات زمان و مکان و تشخیص نیازها و ضرورت ها و ترتیب اولویت ها نمی توان به اهداف و آرمان ها و نتایج مطلوب دست یافت.
پژوهش به مثابه یک ضرورت اجتناب ناپذیر در پیش بینی آینده، پیشگیری از کاستی ها و اصلاح معایب و بهسازی روش ها و ارتقاء ضریب بهره وری در همه عصرها دارای جایگاه مهم است.
امروزه پژوهش و تحقیق یکی از شاخص های اصلی توسعه در روزگار ما به شمار می آید، اما در مسئله پژوهش، دنیا یک گام بلند دیگر هم برداشته و آن توجه به مقوله آینده پژوهشی است که بستر لازم را برای افزایش و بهبود کیفیت پژوهش ها فراهم می سازد.
الحمدللّه مدرسه علمیه امام محمّد باقر(ع) بیدخت با همکاری سایر مدارس علمیه گناباد، کاخک و بجستان در راستای عملیاتی کردن بیانیه گام دوم انقلاب اقدام به تقویّت طلاب در نویسندگی و پژوهش  نمود، که حاصل آن:
1.انتشار نشریه با عنوان: دو فصلنامه علمی تخصّصی بصائر با موضوع مطالعات علوم و معارف اسلامی با مجوز رسمی حوزه علمیه خراسان .
2.انتشار مجموعه مقالات، مجموعه نشست های علمی اساتید و طلاب مدرسه
اینجانب ضمن تبریک هفته پژوهش به پژوهشگران و نوقلمان عرصه پژوهش، برخود لازم می دانم از خدمات علمی و پژوهشی و تلاش های صادقانه و مفید و با کیفیّت مدیریت محترم مدرسه حجت الاسلام و المسلمین میری، اساتید و طلاب مدرسه صمیمانه نهایت تشکر و قدردانی داشته باشم. امیدوارم با سعی و تلاش روز افزون در رشد و توسعه پژوهش و تحقیقات در بین طلاب علوم دینی سهم کوچکی داشته باشیم. معاونت پژوهش مدرسه علمیه امام محمد باقر(ع)بیدخت
حجت الاسلام والمسلمین حسین زاده

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد