تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
شنبه 1 آبان 1400.
تاریخ شمسی :
السبت 17 ربيع أول 1443.
تاریخ قمری :
Oct 23 2021.
تاریخ میلادی :

نقشه گناباد

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

نقش مردم در ایجاد امنیت ونظم در جامعه غیر انکار است

جلسه هم اندیشی اصناف و بازاریان به مناسبت هفته ناجا ،با حضورمحمدعلی نبی پور فرماندار شهرستان، فرماندهان و روسای کلانتری، پاسگاه ها، بازاریان واصناف در محل ستاد فرمالندهی انتظامی شهرستان برگزار گردید.


محمدعلی نبی پور فرماندار شهرستان در ابتدای جلسه بر هم افزایی مسئولین مردم برای ایجاد نظم و امنیت در جامعه تاکید کرد و افزود: نقش مشارکت مردم نیز در ایجاد یک جامعه امن غیر قابل انکار می باشد.
وی افزود: در جامعه امروزی با توجه به پیچیدگی دنیای مدرن، جرائم و رویدادها، اهمیت امنیت بیشتر و ایجاد نظم دشوار تر شده است.
ایشان به نقش ارتباطات، فضای مجازی و گسترش حجم اطلاعاتی در ایفای نقش والدین اشاره کرد و افزود: خوشبختانه نظارت و پیگیری های حرفه ای و گسترده پلیس فتا امروزه در پیشگیری از جرائم مربوطه کمک کننده است.
فرماندار در راستای رعایت قوانین و مقررات جامعه، پایبندی به قانون و مراجعه به وجدان شخصی از سوی شهروندان را مهم برشمرد و عنوان کرد: هر چه ساز و برگ نظامی افزایش پیدا کند اما جامعه همراهی نداشته باشد، قدرت نظم دهی و ایجاد امنیت و آسایش برای مردم کاهش می یابد.
نبی پور در ادامه به تداخل قانونی برخی قوانین و مقررات قدیمی و سوء استفاده برخی افراد از آنها پرداخت و تصریح کرد: از یک طرف شهروندان و از سمت دیگر دولت و قوه مقننه با ورود به این مسئله باید ضمانت اجرایی قوانین را بالا ببرند تا مشکلات مربوطه حل و فصل شود.
ایشان هوشیاری، سرعت و حضور موثر در برقراری نظم و امنیت را مهم بر شمرد و خاطر نشان کرد: قشر بازاریان و اصناف به عنوان گروه مرجع مورد اعتماد مردم تلقی می شوند و این هویت برای ایجاد نظم، رونق و امنیت شایان توجه است بنابراین سرمایه هاافزایش می یابد در غیر اینصورت مردم پول و سرمایه را وارد چرخه مالی نمی کنند و رکود حاصل می شود.
وی در این نشست به فعالیت های دولت یازدهم در زمینه روابط بین الملل و کاهش تنش های بین المللی اشاره و افزود: بیشترین برخورداری از امنیت در حوزه اقتصادی مطرح است و حمایت از سرمایه گذاران بازاریان و تولید کنندگان از سوی شورای تامین شهرستان بایستی مد نظر قرار گیرد.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد